سرمربی پونفرادینا: خوشحالیم که عابدزاده برای تیم ملی ایران بازی کرد/ شادی‌ امیر شادی ما است
سرمربی پونفرادینا: خوشحالیم که عابدزاده برای تیم ملی ایران بازی کرد/ شادی‌ امیر شادی ما است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران در حالی شب گذشته (پنجشنبه) در دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آسیا با نتیجه یک بر صفر بر عراق غلبه کرد که امیر عابدزاده در این بازی خانگی در دورن دروازه تیم ملی بود و با چند واکنش خوبی که نشان داد، […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران در حالی شب گذشته (پنجشنبه) در دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آسیا با نتیجه یک بر صفر بر عراق غلبه کرد که امیر عابدزاده در این بازی خانگی در دورن دروازه تیم ملی بود و با چند واکنش خوبی که نشان داد، دروازه خود و تیم ملی را در این بازی حساس بسته نگه داشت.

خون آندونی پرس آلونسو ملقب به بولو سرمربی تیم فوتبال پونفرادینا با حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی یکشنبه این تیم با تنریف در هفته بیست‌وپنجم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهی اسپانیا در تمجید از دروازه‌بان ایرانی خود گفت: خوشحالیم که عابدزاده شب گذشته برای تیم ملی ایران بازی کرد و واجد شرایط بازی در چنین رویداد مهمی (جام جهانی) شده است. شادی‌ امیر شادی ماست.

تیم پونفرادینا که امیر عابدزاده این فصل عملکرد خوبی را از خود در آن به نمایش گذاشته، در حال حاضر با 41 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ دسته دوم اسپانیا جای دارد و با ایبار صدرنشین تنها پنج امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام/

منبع