سرمربی گوا: باید سه برابر سخت‌تر از پرسپولیس تلاش کنیم
سرمربی گوا: باید سه برابر سخت‌تر از پرسپولیس تلاش کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۳۰ امروز سه شنبه در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف گوا هند می‌رود. گوا در حالی پا به این مسابقه می‌گذارد که در دیدار با الریان قطر و الوحده امارات به نتیجه تساوی بدون گل رسید و با این نتایج […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۳۰ امروز سه شنبه در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف گوا هند می‌رود.

گوا در حالی پا به این مسابقه می‌گذارد که در دیدار با الریان قطر و الوحده امارات به نتیجه تساوی بدون گل رسید و با این نتایج بعد از پرسپولیس در رده دوم جدول گروه E قرار دارد.

سایت «اسپورتس دسک تاک» هندوستان در گزارشی در ارتباط با این مسابقه اعلام کرد پرسپولیس آماده است تا قدرت و عزم تیم گوا را محک بزند.

این سایت نوشت: «خوان فراندو سرمربی گوا برای اینکه تیمش در این مسابقه نتیجه بگیرد از بازیکنانش خواسته است “سه برابر سخت‌تر از پرسپولیس” کار کنند.»

این سایت با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ ایران و دو بار صعود به فینال آسیا در سه سال اخیر، از این نماینده ایران به عنوان قوی‌ترین تیم گروه یاد کرد.