«سرپرست مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران» منصوب شد
«سرپرست مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران» منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری، روح‌الله دهقانی طی حکمی میثم فرج‌الهی را که پیش از این سرپرست مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی بود را به عنوان «سرپرست مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران» منصوب کرد. در حکم دهقانی خطاب به فرج‌الهی آمده است: عطف به ارتقاء […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری، روح‌الله دهقانی طی حکمی میثم فرج‌الهی را که پیش از این سرپرست مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی بود را به عنوان «سرپرست مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران» منصوب کرد.
در حکم دهقانی خطاب به فرج‌الهی آمده است: عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران منصوب می کنم.
با توجه به اهداف عالی این معاونت و لزوم برنامه‌ریزی و تحول در ارتقاء اقتصاد دانش‌بنیان کشور ماموریت‌های ویژه‌ای برای جنابعالی در نظر گرفته می‌شود.
«پیگیری اجرای مطالعات امکان سنجی و تدوین اسناد توجیهی فنی و اقتصادی پروژه‌های کلان و برنامه‌های پیشران»
«همکاری موثر با ذی‌نفعان سازمانی و فراسازمانی برای ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در فرآیندهای مدیریت و اجرای پروژه‌های پیشران»
«ایجاد سازوکار پایش و نظارت مستمر بر کلان پروژه‌های توسعه فناوری و اقتصاد بخشی»
«شفاف‌سازی و هوشمندسازی فرآیندهای کنترلی برای تحقق حداکثری اهداف از پیش تعیین شده و افزایش چابکی حمایت‌ها»
«توسعه ابزارهای مدیریت پروژه و پنجره واحد رصد و ارزیابی پروژه‌ها و برنامه‌های معاونت برای سطوح مختلف مدیریتی»
«پیش‌بینی شکست پروژه‌ها و پیگیری دقیق ماموریت‌های محوله به بخش‌های مختلف سازمان و سایر بازیگران» از جمله این ماموریت‌ها است.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت مردمی خواستارم. بدینوسیله از تلاش و زحمات دکتر محمدحسین بهشتی در طول تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرده و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق دارم. لازم است از تجربیات ایشان و سایر همکاران در این حوزه به خوبی استفاده شود.