سری A| میلان در سن‌سیرو به ناپولی باخت
سری A| میلان در سن‌سیرو به ناپولی باخت

به گزارش تسنیم، در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم مسابقات فوتبال سری A‌ باشگاه‌های ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال میلان در ورزشگاه خانگی خود سن‌سیرو به مصاف ناپولی رفت و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به میهمانش واگذار کرد. تنها گل این مسابقه را متئو پولیتانو در دقیقه 49 به ثمر […]

به گزارش تسنیم، در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم مسابقات فوتبال سری A‌ باشگاه‌های ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال میلان در ورزشگاه خانگی خود سن‌سیرو به مصاف ناپولی رفت و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به میهمانش واگذار کرد.

تنها گل این مسابقه را متئو پولیتانو در دقیقه 49 به ثمر رساند تا تیم تحت هدایت جنارو گتوسو شانزدهمین پیروزی‌اش را در این فصل سری A کسب کند و با 50 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کند. این در حالی است که ناپولی نسبت به آتالانتای رده چهارمی که 52 امتیازی است، یک بازی کمتر انجام داده است.

میلان رده دومی اما با قبول پنجمین باختش در این فصل 56 امتیازی ماند و حالا یوونتوسی که یک بازی کمتر دارد را با تنها یک امتیاز کمتر در یک قدمی خود می‌بیند. دیگر اتفاق مهم این بازی اخراج آنته ربیچ مهاجم کروات روسونری در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم به خاطر واکنش تندش در اعتراض به تصمیم داور بود.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/