سلطانی‌فر و صالحی امیری واکسینه نشده‌اند
سلطانی‌فر و صالحی امیری واکسینه نشده‌اند

به گزارش خبرنگار مهر، واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی در مرحله نخست هفته گذشته انجام شد. برای انجام این مرحله از واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی، فهرستی متشکل از ۲۹۲ نفر ارائه شد که علاوه بر ورزشکاران، دیگر مسافران المپیک را هم شامل می‌شد. البته در رابطه با این فهرست و نام‌های مندرج در آنها صحبت‌هایی مطرح شده که […]

به گزارش خبرنگار مهر، واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی در مرحله نخست هفته گذشته انجام شد. برای انجام این مرحله از واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی، فهرستی متشکل از ۲۹۲ نفر ارائه شد که علاوه بر ورزشکاران، دیگر مسافران المپیک را هم شامل می‌شد.

البته در رابطه با این فهرست و نام‌های مندرج در آنها صحبت‌هایی مطرح شده که مبنی بر اینکه افرادی خارج از کاروان هم در قالب این فهرست اقدام به دریافت واکسن کرده‌اند.

این موضوع البته در نشست خبری امروز سه شنبه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک که به صورت وبینار برگزار شد، توسط وی تکذیب و تاکید شد که تمام افراد واکسینه شده مسافران المپیک بودند یا حریفان تمرینی ورزشکاران و یا نفراتی که احتمال کسب سهمیه آنها در ماه‌های آینده وجود دارد و این روزها در اردوی آماده سازی به سر می‌برند.

در همین نشست بر این مسئله تاکید شد که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک واکسیناسیون نشده‌اند و در واقع از دریافت واکسن امتناع کرده‌اند.

این اقدام سلطانی فر و صالحی امیری به منظور همراهی با دیگر افراد جامعه بوده است.