سهام وال استریت پس از اجلاس فدرال‌رزرو رشد کرد
سهام وال استریت پس از اجلاس فدرال‌رزرو رشد کرد

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، سهام آمریکا در پایان معاملات دیشب، چهارشنبه (بامداد پنجشنبه به وقت تهران) پس از اینکه فدرال‌رزرو اعلام کرد فعلاً تا ۲۰۲۳ قصد ندارد نرخ بهره خود را افزایش دهد، رشد کردند. رئیس فدرال‌رزرو، جرومی پاول، گفت: بانک مرکزی آمریکا قبل از افزایش نرخ بهره خواهان این است […]

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، سهام آمریکا در پایان معاملات دیشب، چهارشنبه (بامداد پنجشنبه به وقت تهران) پس از اینکه فدرال‌رزرو اعلام کرد فعلاً تا ۲۰۲۳ قصد ندارد نرخ بهره خود را افزایش دهد، رشد کردند.

رئیس فدرال‌رزرو، جرومی پاول، گفت: بانک مرکزی آمریکا قبل از افزایش نرخ بهره خواهان این است که شاهد افزایش نرخ تورم به بالای سطح هدف ۲ درصدی بانک و تقویت اقتصاد و بازار کار باشد.

میانگین صنعتی داو جونز ۱۸۹.۴۲ واحد یا ۰.۶ درصد رشد کرد و به رکورد تازه ۳۳٫۰۱۵.۳۷ واحد رسید. این اولین بار در تاریخ است که داوجونز از ۳۳ هزار واحد بالاتر بسته می‌شود.

اس‌اندپی که ۰.۷ درصد افت کرده بود با جبران این افت در انتها ۰.۳ درصد رشد کرد و در رکورد تاریخی ۳٫۹۷۴.۱۲ واحد بسته شد در حالی که کامپوزیت نزدک سقوط ۱.۵ درصدی خود در ابتدای معاملات را جبران کرد و در انتها با ۰.۴ درصد رشد در ۱۳٫۵۲۵.۲۰ واحد بسته شد.