سه بازیکن خارجی در فهرست آسیایى حریف تراکتور
سه بازیکن خارجی در فهرست آسیایى حریف تراکتور

به گزارش تسنیم، در فهرست اعلام شده نام ٢٤ بازیکن دیده مى‌شود در حالى که هر تیم مى‌تواند تا یک هفته آخرین تغییرات را در لیست نهایى اعمال کند. شارجه که یکى از رقیبان تراکتور در مرحله گروهى لیگ قهرمانان آسیاست در فهرست آسیایى خود نام ٣ بازیکن خارجى را به AFC اعلام کرده است. […]

به گزارش تسنیم، در فهرست اعلام شده نام ٢٤ بازیکن دیده مى‌شود در حالى که هر تیم مى‌تواند تا یک هفته آخرین تغییرات را در لیست نهایى اعمال کند. شارجه که یکى از رقیبان تراکتور در مرحله گروهى لیگ قهرمانان آسیاست در فهرست آسیایى خود نام ٣ بازیکن خارجى را به AFC اعلام کرده است.

کایو لوکاس و ایگور کورنادوى برزیلى در کنار شکوروف ازبک نفرات خارجى معرفى شده در لیست شارجه هستند. این باشگاه مى‌تواند یک بازیکن خارجى دیگر را تا یک هفته قبل از شروع بازى‌ها به لیست نهایى اضافه کند.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 از 25 فروردین سال 1400 به صورت متمرکز برگزار می‌شود. تراکتور در گروه B با شارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده پلی‌آف 2 غرب (الوحده عربستان – نیروی هوایی عراق) همگروه است.  مسابقات این گروه در شهر شارجه امارات انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/