سوریه انتقال «بشار اسد» به مسکو برای درمان را تکذیب کرد
سوریه انتقال «بشار اسد» به مسکو برای درمان را تکذیب کرد

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سفیر سوریه در مسکو امروز جمعه گزارش رسانه‌ها درباره انتقال بشار اسد به روسیه برای درمان کرونا را تکذیب کرد. «ریاض حداد» سفیر سوریه در روسیه در این خصوص به خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد: شایعات در این باره کذب محض هستند. بشار اسد در سوریه است و […]

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سفیر سوریه در مسکو امروز جمعه گزارش رسانه‌ها درباره انتقال بشار اسد به روسیه برای درمان کرونا را تکذیب کرد.

«ریاض حداد» سفیر سوریه در روسیه در این خصوص به خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد: شایعات در این باره کذب محض هستند. بشار اسد در سوریه است و ادعاهای این‌چنینی غلط هستند.

واکنش «ریاض حداد» به اخبار منتشره توسط رسانه های انگلیسی، ترکیه ای و عربی رسانه ای شده است که در ۲۴ ساعت گذشته ادعا کرده بودند «بشار اسد» برای درمان به روسیه انتقال داده شده است!

دفتر ریاست جمهوری سوریه پیشتر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که «بشار اسد» و همسرش به کرونا مبتلا شده اند؛ اما وضعیت هر دو پایدار و مساعد است.

دفتر ریاست جمهوری سوریه در بیانیه خود در این خصوص آورده بود: علیرغم اینکه «بشار اسد» و همسرش «أسماء اسد» به کرونا مبتلا شده اند، اما حال هر دو خوب بوده و اکنون به کارهای روزمره خود می پردازند. بشار اسد و همسرش پس از مشاهده علائم خفیف مشابه علائم ویروس کرونا اقدام به انجام تست کردند که پس از آن ابتلای هر دو به بیماری کووید -۱۹ ثابت شد.