سولدو: برای استقلال پیروزی مهم‌تر از بازی زیباست/ ما دنبال بازی زیبا و کسب امتیاز هستیم
سولدو: برای استقلال پیروزی مهم‌تر از بازی زیباست/ ما دنبال بازی زیبا و کسب امتیاز هستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، زوانیمیر سولدو سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال، اظهار داشت: فردا بازی سختی با یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر داریم. استقلال تیمی است که تاکنون در لیگ برتر باخت نداشته و کسب سه امتیاز برای‌شان […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، زوانیمیر سولدو سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال، اظهار داشت: فردا بازی سختی با یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر داریم. استقلال تیمی است که تاکنون در لیگ برتر باخت نداشته و کسب سه امتیاز برای‌شان مهم‌تر از انجام بازی زیباست.

وی با بیان اینکه توانستیم تا حدودی از مشکلات هفته گذشته عبور کنیم، ادامه داد: فیلم چندین بازی استقلال را نگاه کرده‌ایم و بازیکنان را برای ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند، همراه با کسب نتیجه خوب آماده کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره میزان رضایتش از تمرینات آماده‌سازی سرخپوشان در نیم‌فصل، گفت: یک هفته به خوبی تمرین کردیم، اما به دلیل بیماری کرونا، کمی وقفه در روند آماده‌سازی تیم ایجاد شد. متأسفانه گرفتاری برخی از اعضای تیم به بیماری کرونا در نتیجه بازی گذشته تأثیر گذاشت که امیدوارم تمامی نفرات را در بازی با استقلال در اختیار داشته باشم.

سولدو با بیان اینکه تمام تلاش‌مان را برای جذب بازیکنان جدید در نیم فصل انجام دادیم، خاطرنشان کرد: بازیکنان خارجی، معیارهای مدنظرمان همچون کیفیت و آمادگی بالا را نداشتند. به همین دلیل سراغ بازیکنان داخلی رفتیم و توانستیم چند بازیکن در پست‌های موردنیاز به تیم اضافه کنیم. امیدوارم این بازیکنان باعث ایجاد رقابت در تیم شوند و کمک حال ما در ادامه مسابقات باشند.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش برای بازی با استقلال، بیان کرد: عبدالله حسینی و محمد مسلمی‌پور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

انتهای پیام/

منبع