سولسشایر: مقابل میلان خیلی در لاک دفاعی فرو رفتیم/ تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود
سولسشایر: مقابل میلان خیلی در لاک دفاعی فرو رفتیم/ تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود

به گزارش تسنیم، اولگنار سولسشایر که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و در دیداری خانگی مقابل میلان در آخرین لحظات برتری یک بر صفر را با تساوی یک-یک عوض کرد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: خیلی ناامیدکننده است که […]

به گزارش تسنیم، اولگنار سولسشایر که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و در دیداری خانگی مقابل میلان در آخرین لحظات برتری یک بر صفر را با تساوی یک-یک عوض کرد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: خیلی ناامیدکننده است که در آخرین لحظات دروازه‌مان با یک شوت یا یک ضربه سر باز شود. این کار ما را برای برای برگشت سخت‌تر کرد، اما به هر حال ما باید بازی برگشت را تحت‌ هر شرایطی انجام دهیم.

وی افزود: دین هندرسون با واکنش‌هایش چندین بار ما را نجات داد، اما ما ساختار تیمی خود را از دست دادیم. ما خیلی در لاک دفاعی فرو رفتیم و میلان فضاها را به روی ما بسته بود و در نهایت با یک ضربه سر دروازه ما را گشودند. ما باید در لحظه گل میلان، با تعداد نفراتی که در محوطه جریمه داشتیم، به سمت توپ حمله‌ور می‌شدیم.

سرمربی نروژی منچستریونایتد تصریح کرد: ما در مالکیت توپ کمی کُند بودیم. این چیزی است که باید یاد بگیریم بهتر کار کنیم و هر هفته به آن عمل کنیم. ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم و احتمالاً تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/