سیر نزولی بیماری کرونا در مناطق مختلف کشور/ خوشبختانه روند شیوع همچون گذشته تصاعدی نشد
سیر نزولی بیماری کرونا در مناطق مختلف کشور/ خوشبختانه روند شیوع همچون گذشته تصاعدی نشد

بهرام عین اللهی ظهر امروز پنجشنبه ۱۰ شهریور ماه در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از بیمارستان جدید شهید مفتح شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: با وجود آغاز پیک جدید کرونا در کشور ، شاهد سیر نزولی این بیماری در مناطق مختلف هستیم و خوشبختانه، روند شیوع این بیماری همچون گذشته، تصاعدی نشد. وی افزود: […]

بهرام عین اللهی ظهر امروز پنجشنبه ۱۰ شهریور ماه در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از بیمارستان جدید شهید مفتح شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: با وجود آغاز پیک جدید کرونا در کشور ، شاهد سیر نزولی این بیماری در مناطق مختلف هستیم و خوشبختانه، روند شیوع این بیماری همچون گذشته، تصاعدی نشد.
وی افزود: متأسفانه ظاهرا مردم از تزریق واکسن خسته‌ شده‌اند و این امر نگرانی مسئولان بهداشت و درمان را به ویژه در آستانه ورود به فصول سرد سال برای شیوع مجدد این بیماری بیشتر می‌کند.
عین‌اللهی تصریح کرد: با توجه به روند سرد شدن هوا و تهویه اندک اماکن و حضور مردم در اماکن سربسته و نیز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، لازم است تا مردم امسال یک نوبت واکسن یادآور دریافت کنند تا وضعیت سلامتی که امروز در جامعه حاکم است تداوم پیدا کند.
وی تأکید کرد: هیچ‌گاه نباید با خیال راحت با بیماری کرونا برخورد کنیم؛ چرا که این بیماری همچنان در جهان به اتمام نرسیده و لازم است تا با مراقبت‌های لازم و تزریق واکسن ، از سلامتی خود حفاظت نمائیم.
انتهای پیام