سینگ با وکلای ایرانی، باشگاه هندی را در CAS محکوم کرد
سینگ با وکلای ایرانی، باشگاه هندی را در CAS محکوم کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی بروز اختلاف بین امید سینگ، بازیکن سابق آلومینیوم و نساجی با یک باشگاه فوتبال در کشور هند، روزبه وثوق احمدی و امیرارسلان اسکندری به وکالت از این بازیکن، درخواستی را نزد اتاق حل اختلاف فیفا (DRC) علیه آن باشگاه هندی مطرح کردند. پس از انجام رسیدگی در اتاق حل […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی بروز اختلاف بین امید سینگ، بازیکن سابق آلومینیوم و نساجی با یک باشگاه فوتبال در کشور هند، روزبه وثوق احمدی و امیرارسلان اسکندری به وکالت از این بازیکن، درخواستی را نزد اتاق حل اختلاف فیفا (DRC) علیه آن باشگاه هندی مطرح کردند.

پس از انجام رسیدگی در اتاق حل اختلاف فدراسیون جهانی فوتبال (DRC)، شکایت مطرح شده مورد پذیرش قرار گرفت و باشگاه هندی به پرداخت مبلغی تقریباً معادل تمام قرارداد 2 ساله این بازیکن محکوم شد. با این حال پس از ابلاغ رأی صادر شده از سوی فیفا، باشگاه هندی درخواست تجدیدنظرخواهی خود را نزد دیوان داوری ورزش (CAS) در لوزان سوئیس مطرح کرد.

با انجام مراحل و تشریفات رسیدگی در CAS و پس از ابلاغ تجدیدنظرخواهی باشگاه هندی و ارسال لایحه دفاعیه، جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ 30 آذر 1400 با حضور وکلا و شهود طرفین برگذار شد و نهایتاً دیوان داوری ورزش طی رأی مورخ 21 اردیبهشت 1401، ضمن رد تجدیدنظرخواهی و عدم پذیرش ادعاهای باشگاه هندی، حکم به محکومیت آن باشگاه به پرداخت دستمزد قرارداد 2 ساله سینگ داد و رأی مربوطه را اعلام کرد.

در رأی صادر شده از سوی CAS، باشگاه هندی علاوه بر محکومیت بابت دستمزد 2 ساله‌ی بازیکن، به پرداخت تمام هزینه‌های رسیدگی و نیز مبلغی بابت خسارت دادرسی نیز محکوم گردیده است. شروع رسیدگی به این پرونده نزد اتاق حل اختلاف فیفا از دی ماه سال 1399 آغاز شد و نهایتاً در تاریخ 21 اردیبهشت 1401 با صدور رأی قطعی از سوی دیوان داوری ورزش (CAS) خاتمه پیدا کرده است.

مطابق مقررات، رأی صادر شده از سوی دیوان داوری ورزش، قطعی و لازم الاجرا است.

انتهای پیام/

منبع