شارژ مجدد ذرت و سویا/بارگیری نهاده نباید بیش از ۱۰ روز طول بکشد
شارژ مجدد ذرت و سویا/بارگیری نهاده نباید بیش از ۱۰ روز طول بکشد

حبیب اسدالله‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت تامین نهاده‌های مورد نیاز مرغداری‌ها را تشریح کرد و گفت: با پیگیری و انجام اقدامات وزارت جهاد کشاورزی و تامین و تخصیص ارز  مربوطه، ذرت و سویای مورد نیاز مرغداران کشور تامین و در سامانه بازارگاه شارژ شد. وی ادامه داد: مرغدارانی که تا تاریخ ۲۲ آذرماه […]

حبیب اسدالله‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت تامین نهاده‌های مورد نیاز مرغداری‌ها را تشریح کرد و گفت: با پیگیری و انجام اقدامات وزارت جهاد کشاورزی و تامین و تخصیص ارز  مربوطه، ذرت و سویای مورد نیاز مرغداران کشور تامین و در سامانه بازارگاه شارژ شد.

وی ادامه داد: مرغدارانی که تا تاریخ ۲۲ آذرماه جوجه‌ریزی  کرده‌اند، می توانند سویای خود را از سامانه بازارگاه خرید کنند و امکان خرید ذرت نیز برای مرغدارانی که تا ۱۲ آذرماه جوجه ریزی کرده اند، فراهم شده است. 

مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغداران کشور اضافه کرد: بر اساس اعلام دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی هیچ یک از واردکنندگان مجاز نیستند پس از خرید نهاده توسط مرغدار، بارگیری آن را بیش از ۱۰ روز به تاخیر بیندازند. 

اسدالله‌نژاد یکی از مشکلات در  تاخیر در بارگیری نهاده‌ها را درخواست بعضا تا معادل اصل کرایه حمل تحت عنوان پشت بارنامه توسط رانندگان و شرکت های حمل و نقل عنوان کرد.

انتهای پیام

منبع