شجاعی و دژاگه حداقل باید تا آخر فصل حفظ شوند
شجاعی و دژاگه حداقل باید تا آخر فصل حفظ شوند

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رحیمی امشب در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: از نظر فنی شرایط امروز تیم تراکتور نامناسب نیست و دوران گذار از تیمی پرهزینه و نامی به تیمی جوان و جویای نام را طی می‌کنیم. وی سپس با اشاره به حضور خطیبی در این تیم تبریزی افزود: آوردن رسول خطیبی و […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رحیمی امشب در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: از نظر فنی شرایط امروز تیم تراکتور نامناسب نیست و دوران گذار از تیمی پرهزینه و نامی به تیمی جوان و جویای نام را طی می‌کنیم.

وی سپس با اشاره به حضور خطیبی در این تیم تبریزی افزود: آوردن رسول خطیبی و پیمان بابائی بسیار مهم بود و در کنار این اخباری و واسعی و تیموری حفظ شدند.

رحیمی افزود: رزاق پور و سامان نریمان جهان و پیمان کشاورز نیز طی روزهای آینده به تیم ما اضافه می‌شوند. البته کاش می‌توانستیم احسان حاج صفی را نیز حفظ کنیم.

وی سپس ادامه داد: تراکتور می‌تواند با پتانسیل هوادارانش سالانه بیش از ۷۰ میلیارد تومان درامد زایی کند و به صورت مستقل اداره شود که طرح اولیه آن را خدمت مالک باشگاه ارائه کرده‌ام و منتظر تصمیم محمدرضا زنوزی هستم.

رحیمی گفت: دست‌های بسیاری در کار است تا کسانی که از جنس هواداران تراکتور هستند موفق نشوند و حتی بسیاری می‌گویند که تصمیم به تضعیف تیم گرفته شده تا توسط افراد محبوب هواداران عملی شود. خط قرمز ما خیانت به تراکتور و هواداران آن است و اگر کسی چنین کاری کند بی هیچ ملاحظه‌ای با هواداران درمیان خواهیم گذاشت.