شروع اردوی تیم ملی بسکتبال/ دلایل غیبت حدادی، کاظمی و یخچالی
شروع اردوی تیم ملی بسکتبال/ دلایل غیبت حدادی، کاظمی و یخچالی

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در رقابت‌های پنجره پنجم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، از صبح امروز(شنبه) ۳۰ مهر ۱۴۰۱ در غیاب سه ستاره و بازیکن اصلی تیم ملی آغاز شد. این اردو در حالی آغاز شد که حامد حدادی، کاپیتان و سنتر تیم ملی ایران به دلیل حضور در لیگ […]

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در رقابت‌های پنجره پنجم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، از صبح امروز(شنبه) ۳۰ مهر ۱۴۰۱ در غیاب سه ستاره و بازیکن اصلی تیم ملی آغاز شد.
این اردو در حالی آغاز شد که حامد حدادی، کاپیتان و سنتر تیم ملی ایران به دلیل حضور در لیگ چین، هفته پایانی تمرینات به جمع شاگردان سعید ارمغانی می‌پیوندد و فعلا در اردو حضور ندارد.
البته این اردو فعلا دو غایب بزرگ دیگر نیز دارد. بهنام یخچالی و ارسلان کاظمی نیز به دلیل سرما خوردگی فعلا با تیم تمرین نمی‌کنند و در روزهای آینده پس از بهبودی به تمرینات اضافه می‌شوند.
حمیدرضا کلاسنگیانی، سرپرست تیم ملی ایران، در گفت‌وگو با ایسنا این اخبار را تایید کرد.
تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره پنجم رقابت‌های انتخابی جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳، روزهای ۲۰ و ۲۳ آبان ۱۴۰۱ در تهران به مصاف چین و استرالیا خواهد رفت که به همین منظور، لیست ملی‌پوشان ایران برای حضور در اردو مشخص شد.
با نظر سعید ارمغانی، سرمربی تیم ملی بسکتبال، اسامی ۱۷ بازیکن دعوت شده به شرح زیر است: 
۱- سینا واحدی
۲- پیتر گریگوریان
۳- امیرحسین خندان‌پور
۴- سجاد مشایخی 
۵- ارسلان کاظمی
۶- بهنام یخچالی
۷- محمد جمشیدی
۸- سجاد پذیرفته 
۹- سالار منجی
۱۰- نوید رضایی‌فر
۱۱- متین آقاجانپور
۱۲- امیرحسین یازرلو 
۱۳- نصرت یازرلو 
۱۴- جلال آقامیری 
۱۵- مرتضی طاهری 
۱۶- حسن علی اکبری 
۱۷- حامد حدادی (کاپیتان)
ملی‌پوشان ایران برای این که هم‌چنان امیدوار به صعود باشند، باید همه بازی‌های خود در این دو پنجره را با پیروزی پشت سر بگذارند.
انتهای پیام