شمار قربانیان حادثه تیراندازی در پاریس افزایش یافت
شمار قربانیان حادثه تیراندازی در پاریس افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیویورک‌تایمز، در جریان حادثه تیراندازی در مرکز پناهجویان کرد در پایتخت فرانسه، دست کم سه تن جان خود را از دست داده و حال دو نفر از مجروحان نیز وخیم اعلام شد. مقامات فرانسوی اعلام کرده‌اند که در این حادثه یک مرد ۶۹ ساله بازداشت شده است. همچنین […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیویورک‌تایمز، در جریان حادثه تیراندازی در مرکز پناهجویان کرد در پایتخت فرانسه، دست کم سه تن جان خود را از دست داده و حال دو نفر از مجروحان نیز وخیم اعلام شد.
مقامات فرانسوی اعلام کرده‌اند که در این حادثه یک مرد ۶۹ ساله بازداشت شده است. همچنین به گفته مقامات، دو تن از سه مجروح این حادثه نیز شرایط وخیمی دارند.
جرالد دارمانیان، وزیر کشور فرانسه در توییتر نوشت که انگیزه فرد مسلح که هم‌اکنون در بازداشت پلیس به سر می‌برد، هنوز مشخص نشده است.
پلیس فرانسه با اشاره به احتمال وقوع عملیات‌های تیراندازی مشابه، از ساکنان منطقه ۱۰ پاریس خواسته تا از ورود به منطقه مذکور اجتناب کنند. همچنین بر اساس اعلام پلیس فرانسه، تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده و مطابق ارزیابی‌های اولیه فرد مسلح در این حادثه، در گذشته نیز سابقه اقدامات نژادپرستانه و حمله به مراکز پناهجویان را داشته است.