شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین به بیش از ۲۵۶ هزار نفر رسید
شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین به بیش از ۲۵۶ هزار نفر رسید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا بار دیگر افزایش پیدا کرد. طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ هزار و ۲۵۹ فلسطینی دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند تا شمار کلی مبتلایان به کووید ۱۹ در فلسطین افزایش یابد. بر اساس این گزارش، با ثبت آمار جدید ابتلا […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا بار دیگر افزایش پیدا کرد. طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ هزار و ۲۵۹ فلسطینی دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند تا شمار کلی مبتلایان به کووید ۱۹ در فلسطین افزایش یابد.

بر اساس این گزارش، با ثبت آمار جدید ابتلا به کرونا در فلسطین، شمار کلی مبتلایان به ۲۵۶ هزار و ۲۶۵ نفر رسید. این در حالی است که تاکنون ۲ هزار و ۷۲۸ نفر در سراسر فلسطین بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به کرونا جان باخته‌اند.

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین در سایه تشدید اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان اتفاق افتاده است. صهیونیست‌ها تاکنون از ورود واکسن کرونا به فلسطین جلوگیری کرده‌اند.

پیش‌تر نیز صهیونیست‌ها اعلام کردند که اجازه ورود واکسن کرونا به غزه را نخواهند داد. در همین ارتباط، گروه‌های مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره ممانعت از ورود واکسن کرونا به نوار غزه هشدار دادند.

این گروه‌ها در بیانیه‌ای تأکید کردند که جهانیان به ویژه سازمان جهانی بهداشت باید برای تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی دست به اقداماتی فوری زده و این رژیم را وادار کنند اجازه ورود واکسن کرونا به نوار غزه را بدهد.