شناسایی ۳۰ واردکننده متخلف در منطقه آزاد اروند
شناسایی ۳۰ واردکننده متخلف در منطقه آزاد اروند

بهرام جباری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بازرسان سازمان صمت خوزستان با همراهی دیگر دستگاه‌های متولی در بازرسی‌هایی از منطقه آزاد اروند، روند صادرات و واردات را در این منطقه مورد بررسی قرار دادند. وی افزود: براساس بازرسی‌های انجام‌شده در خرمشهر، ۱۵ واردکننده کالا به دلیل انجام ندادن تعهدات مربوط به واردات […]

بهرام جباری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بازرسان سازمان صمت خوزستان با همراهی دیگر دستگاه‌های متولی در بازرسی‌هایی از منطقه آزاد اروند، روند صادرات و واردات را در این منطقه مورد بررسی قرار دادند.
وی افزود: براساس بازرسی‌های انجام‌شده در خرمشهر، ۱۵ واردکننده کالا به دلیل انجام ندادن تعهدات مربوط به واردات شناسایی و پرونده تخلف آن‌ها به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: برای این ۱۵ واردکننده که تخلف آن‌ها شناسایی شده پرونده‌هایی به مجموع به ارزش بیش از ۷۷۰ میلیارد و ۷۰۹ میلیون ریال توسط بازرسان تشکیل شده است.
جباری عنوان کرد: همچنین بازرسان سازمان صمت در شهرستان آبادان ۱۵ وارد کننده دیگر که در واردات کالا به ارزش بیش از ۸۹۲ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال تخلف کرده بودند شناسایی و به تعزیرات معرفی کردند.
وی در پایان گفت: پرونده این واردکنندگان کالا در منطقه آزاد اروند برای صدور رای قانونی و برخورد جدی با آن‌ها به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است و با همه ۳۰ وارد کننده متخلف برخورد خواهد شد.
انتهای پیام