شهادت پنج شهروند عراقی به دست تروریست های داعش در الانبار
شهادت پنج شهروند عراقی به دست تروریست های داعش در الانبار

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، امروز پنجشنبه پنج نفر از ساکنان منطقه «النخیب» در استان الانبار عراق که در حال جمع آوری قارچ بودند، به دست گروه تروریستی داعش به شهادت رسیدند. بر اساس این گزارش، «عبدالله الجغیفی» یکی از اعضای ارشد ائتلاف «الانبار متحد» در این خصوص گفت که عناصر جنایتکار […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، امروز پنجشنبه پنج نفر از ساکنان منطقه «النخیب» در استان الانبار عراق که در حال جمع آوری قارچ بودند، به دست گروه تروریستی داعش به شهادت رسیدند.
بر اساس این گزارش، «عبدالله الجغیفی» یکی از اعضای ارشد ائتلاف «الانبار متحد» در این خصوص گفت که عناصر جنایتکار داعش هر پنج غیرنظامی را که در غرب الانبار ربوده بودند، به شهادت رساندند.
وی افزودند که ربوده شدگان سه دانش آموز و دو تن از نیروهای امنیتی و از طایفه «شمر» بودند و نیروهای امنیتی نتوانستند عاملان این آدم ربایی و کشتار را دستگیر کنند.
این خبر در حالی است که امروز هشت غیرنظامی سوری در جنوب غرب دیرالزور که در حال جمع آوری قارچ بودند، بر اثر انفجار مین‌های به جام مانده از تروریست‌های داعش به شهادت رسیدند و بیش از ۴۰ تن دیگر هم زخمی شدند.