شهادت ۱۷ فلسطینی از ابتدای سال جاری/ خبرنگار فلسطینی بازداشت شد
شهادت ۱۷ فلسطینی از ابتدای سال جاری/ خبرنگار فلسطینی بازداشت شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، از آغاز سال ۲۰۲۳ در شرایطی که تنها ۱۹ روز از آغاز این سال گذشته، ۱۷ فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر صهیونیست به شهادت رسیدند. ادهم جبارین از فرماندهان مقاومت در جنین و جواد بواقنه معلم فلسطینی تازه‌ترین شهدای فلسطینی هستند […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، از آغاز سال ۲۰۲۳ در شرایطی که تنها ۱۹ روز از آغاز این سال گذشته، ۱۷ فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر صهیونیست به شهادت رسیدند.
ادهم جبارین از فرماندهان مقاومت در جنین و جواد بواقنه معلم فلسطینی تازه‌ترین شهدای فلسطینی هستند که بامداد امروز در اردوگاه جنین به ضرب گلوله صهیونیست‌ها شهید شدند. در بین این شهدا چهار شهید از کودکان هستند.
رژیم صهیونیستی یک خبرنگار فلسطینی را بازداشت کرد
کمیته حمایت از خبرنگاران در فلسطین اعلام کرد که نظامیان اشغالگر اسرائیلی امروز پنجشنبه عبدالمحسن شلالده خبرنگار فلسطینی را پس از حمله به خانه‌اش در شهرک سعیر در الخلیل بازداشت کردند.
بدین گونه شمار خبرنگاران اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به ۱۹ نفر افزایش یافت.

اظهارات ماهر یونس پس از آزادی
در تحولی دیگر، «ماهر یونس» اسیر فلسطینی که پس از ۴۰ سال اسارت امروز از زندان های رژیم صهیونیستی آزاد شد، پس از آزادی بر سر مزار پدرش کخمادرم ۸۴ سال دارد و اسرائیل ۷۴ سال؛ این سند حقانیت فلسطینیان است.