شهرک‌نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان یورش بردند
شهرک‌نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان یورش بردند

به گزارش مهر به نقل از النشره، شهرک نشینان رژیم صهیونیستی اقدام خصمانه جدیدی را علیه شهروندان فلسطینی در کرانه باختری انجام داده اند. شهرک نشینان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به منازل فلسطینیان در شهر نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند. شهرک نشینان پس از یورش وحشیانه به منازل فلسطینیان اقدام به ضرب […]

به گزارش مهر به نقل از النشره، شهرک نشینان رژیم صهیونیستی اقدام خصمانه جدیدی را علیه شهروندان فلسطینی در کرانه باختری انجام داده اند. شهرک نشینان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به منازل فلسطینیان در شهر نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند.

شهرک نشینان پس از یورش وحشیانه به منازل فلسطینیان اقدام به ضرب و شتم فلسطینیان کردند. به دنبال این اقدام، درگیری شدیدی میان دو طرف اتفاق افتاد. این درحالی است که بامداد امروز نیز نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به مناطق مختلف کرانه باختری شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند.

پیش از این نیز نهادهای حقوق بشری اعلام کردند که نظامیان صهیونیست طی ماه گذشته میلادی ۱۳۴ شهروند فلسطینی را در اراضی اشغالی بازداشت کردند. بازداشت این فلسطینیان بدون تفهیم اتهام از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت.

شاهدان عینی اعلام کردند که در میان بازداشت شدگان فلسطینی شماری زن و کودک به چشم می‌خورند. در همین حال، گفته می‌شود که صهیونیست‌ها در ماه گذشته میلادی ۲۰ خانه متعلق به فلسطینیان را تخریب کردند.