صدرنشین بالاخره به برد برگشت/ جدال حساس هفته را یزدی‌ها بردند
صدرنشین بالاخره به برد برگشت/ جدال حساس هفته را یزدی‌ها بردند

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری ارومیه، پیکان تهران، شهداب یزد و لبنیات هراز آمل در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند. هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه ١۴ با برگزاری هفت دیدار در شهرهای گرگان، مشهد، تهران، […]

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری ارومیه، پیکان تهران، شهداب یزد و لبنیات هراز آمل در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.
هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه ١۴ با برگزاری هفت دیدار در شهرهای گرگان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان، آمل و اصفهان پیگیری شد که جدال حساس هفته را تیم شهداب یزد از ایفاسرام برد.
تیم لبنیات هراز آمل قهرمان نیم فصل در این هفته بعد از دو ناکامی متوالی به پیروزی رسید و همچنان در صدر جدول باقی ماند. تیم هورسان رامسر در هفته پانزدهم دو پله سقوط در جدول را تجربه کرد و به رتبه هفتم رفت.
از سوی دیگر تیم‌های نیان الکترونیک و پاس گرگان یک پله صعود داشتند.
نتایج کامل هفته پانزدهم لیگ برتر مردان به قرار زیر است:
* پاس گرگان ۳ – راه‌یاب ملل مریوان صفر (۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۶ بر ۲۴)* نیان الکترونیک خراسان ۳ – هورسان رامسر یک (۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳)* سایپا تهران یک – فولاد سیرجان ایرانیان ۳ (۲۲ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۰ بر ۲۵)* مس رفسنجان ۲ – پیکان تهران ۳ (۱۵ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶، ۲۳ بر ۲۵، ۳۱ بر ۲۹ و ۱۵ بر ۱۷)* لبنیات هراز آمل ۳ – شهرداری گنبد ۲ (۲۵ بر ۱۹، ۲۲ بر ۲۵، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۱ و ۱۶ بر ۱۴)* گیتی‌پسند اصفهان یک – شهرداری ارومیه ۳ (۲۵ بر ۱۷، ۲۲ بر ۲۵، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۴ بر ۲۶)* شهداب یزد ۳ – ایفاسرام اردکان یک (۲۵ بر ۱۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹)
جدول لیگ برتر مردان در پایان هفته پانزدهم مرحله مقدماتی بدین شکل است:
لبنیات هراز آمل ۱۳ برد و ۳۶ امتیازشهداب یزد ۱۱ برد و ۲۹ امتیازپیکان تهران ۱۰ برد و ۳۲ امتیازفولاد سیرجان ایرانیان ۹ برد و ۲۸ امتیازپاس گرگان ۹ برد و ۲۵ امتیازنیان الکترونیک خراسان هشت برد و ۲۵ امتیازهورسان رامسر هشت برد و ۲۴ امتیازایفاسرام اردکان هفت برد و ۲۱ امتیازراه‌یاب ملل مریوان هفت برد و ۱۸ امتیازگیتی پسند اصفهان ۶ برد و ۲۰ امتیازشهرداری گنبد ۶ برد و ۱۸ امتیازشهرداری ارومیه پنج برد و ۱۴ امتیازسایپا تهران سه برد و ۱۳ امتیازمس رفسنجان سه برد و ۱۲ امتیاز
هفته شانزدهم این رقابت‌ها روز یکشنبه ۱۸ دی با هفت دیدار پیگیری خواهد شد.