صدور مجوز سفر اینتر پس از منفی شدن تست کرونا همه ملی‌پوشان
صدور مجوز سفر اینتر پس از منفی شدن تست کرونا همه ملی‌پوشان

به گزارش تسنیم، در آخرین دور تست‌گیری از بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال اینتر، هیچ بازیکنی مبتلا به کرونا تشخیص داده نشد و به این ترتیب همه آنها که شامل بازیکنانی مانند روملو لوکاکو، کریستین اریکسن و مارسلو بروزوویچ می‌شوند، مجاز به خروج از شهر میلان و سفر به کشورهای خود برای همراهی تیم‌های ملی‌شان شدند. […]

به گزارش تسنیم، در آخرین دور تست‌گیری از بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال اینتر، هیچ بازیکنی مبتلا به کرونا تشخیص داده نشد و به این ترتیب همه آنها که شامل بازیکنانی مانند روملو لوکاکو، کریستین اریکسن و مارسلو بروزوویچ می‌شوند، مجاز به خروج از شهر میلان و سفر به کشورهای خود برای همراهی تیم‌های ملی‌شان شدند.

بعد از شیوع کرونا و ابتلای 4 تن از بازیکنان اینتر، سازمان بهداشت شهر میلان خروج سایر بازیکنان از جمله ملی‌پوشان این تیم از قرنطینه را ممنوع اعلام کرد اما فشار فدراسیون‌های فوتبال کشورهایی که نراتزوری از آنها لژیونر دارد، سبب شد این ممنوعیت به شرط منفی بودن تست کرونا همه بازیکنان برداشته شود. این اتفاق اکنون رخ داده و علاوه بر صدور مجوز از سرگیری تمرینات در اینتر، به بازیکنان ملی پوش تیم هم اجازه حضور در اردوی تیم‌‌های ملی کشورشان داده شد.

از جمله شروط صدور مجوز سفر ملی‌پوشان به کشورهای‌شان، این است که آنها حتماً باید با هواپیمای شخصی سفر کنند، صرفاً در مراکز ورزشی اختصاصی تیم‌های ملی‌شان تمرین کنند و به جز مسیر محل اقامت تیم ملی‌شان تا زمین تمرینی به هیچ محل دیگری نروند.

 

انتهای پیام/