«صیادشیرازی» در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد
«صیادشیرازی» در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد

به گزارش مهر، مهدی صیاد شیرازی فرزند شهید صیاد شیرازی صبح امروز(شنبه) با حضور در ساختمان شماره ۲ فرمانداری تهران در انتخابات ششمین دوره شورای شهر تهران ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران در پاسخ به مهر، درباره حضور خود در انتخابات شوراها، گفت:حضور بنده در این عرصه فراجناحی و فراحزبی و در چارچوب […]

به گزارش مهر، مهدی صیاد شیرازی فرزند شهید صیاد شیرازی صبح امروز(شنبه) با حضور در ساختمان شماره ۲ فرمانداری تهران در انتخابات ششمین دوره شورای شهر تهران ثبت نام کرد.

وی در جمع خبرنگاران در پاسخ به مهر، درباره حضور خود در انتخابات شوراها، گفت:حضور بنده در این عرصه فراجناحی و فراحزبی و در چارچوب اهداف نظام و انقلاب است.

صیادشیرازی با اعلام اینکه در حوزه حکمرانی شهر تهران برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم، افزود: این برنامه‌ها در تئوری شخص بنده است و البته با عزیزان جوان همچون تشکل «نسل نو» هم در تعامل و ارتباط هستیم و این تئوری نیز که به آن اشاره شد، در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است.

عضو هیئت موسس تشکل تازه تاسیس نسل نو در پاسخ به سوال دیگر مهر که اگر از طرف شورای ائتلاف دعوت شوید، در فهرست این شورا حضور پیدا می‌کنید یا مستقل وارد عرصه انتخابات می‌شوید؟ گفت: دعوت شورای ائتلاف یا مجموعه‌های مرتبط با انقلاب را بررسی و در زمان معین خود اعلام خواهیم کرد.

صیاد شیرازی تاکید کرد: آنچه مهم است، وحدت جبهه انقلاب است از این رو معتقدم همه باید دارای یک لیست، هرم و عنوان باشند تا بتوانیم اهداف انقلاب را تقویت کنیم.