صیادمنش به فنرباغچه بر نمی‌گردد/ اللهیار یک سال دیگر در «زوریا»
صیادمنش به فنرباغچه بر نمی‌گردد/ اللهیار یک سال دیگر در «زوریا»

به گزارش مهر، تیم فوتبال زوریا لوهانسک روز گذشته در هفته هفدهم لیگ اوکراین به مصاف تیم لووف رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی برسد. اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا در این بازی دو گل به ثمر رساند و عملکرد چشمگیری داشت. آینده صیادمنش که اخیراً به عنوان بازیکن ماه […]

به گزارش مهر، تیم فوتبال زوریا لوهانسک روز گذشته در هفته هفدهم لیگ اوکراین به مصاف تیم لووف رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی برسد. اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا در این بازی دو گل به ثمر رساند و عملکرد چشمگیری داشت.

آینده صیادمنش که اخیراً به عنوان بازیکن ماه فوریه لیگ اوکراین هم انتخاب شده بود برای فصل بعد مورد سئوال هواداران زوریا قرار دارد. این بازیکن ایرانی در اصل با تیم فنرباغچه ترکیه قرارداد دارد و به صورت قرضی به زوریا پیوسته است.

بهراد طالبی مدیر برنامه صیادمنش در تازه‌ترین گفتگوی خود خیال هواداران زوریا را بابت صیادمنش راحت و تاکید کرده است این مهاجم فصل بعد هم در تیم اوکراینی بازی خواهد کرد مگر در یک صورت.

طالبی به «فوتبال فرمت» اوکراین گفت: اللهیار این تابستان به فنرباغچه باز نخواهد گشت.

وی افزود: بعد از بازی با شاختار دونتسک، تماس‌های زیادی با باشگاه زوریا برای صیادمنش برقرار شد اما به شما اطمینان می‌دهم که او یک سال دیگر در این تیم خواهد ماند. اللهیار تنها در صورتی که بخواهد برای تیمش درآمد کسب کند، لوهانسک را ترک خواهد کرد.

مدیر برنامه صیادمنش تصریح کرد: اللهیار از بازی در زوریا خوشحال و راضی است. او مربی، بازیکنان و شرایط تیم را دوست دارد. او در این تیم راحت است.