طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟
طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟

به گزارش خبرنگار مهر، سرجیو کونسیسائو سرمربی و مهدی طارمی و فابیو کاردوسو دو بازیکن تیم فوتبال پورتو روز گذشته به یک مرکز توانبخشی در پرتغال رفتند. در این بازدید، طارمی و دیگر اعضای تیم پورتو ساعاتی را با کودکان این مرکز گذراندند و به آنها هدایایی دادند. طارمی در این خصوص به سایت باشگاه […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرجیو کونسیسائو سرمربی و مهدی طارمی و فابیو کاردوسو دو بازیکن تیم فوتبال پورتو روز گذشته به یک مرکز توانبخشی در پرتغال رفتند. در این بازدید، طارمی و دیگر اعضای تیم پورتو ساعاتی را با کودکان این مرکز گذراندند و به آنها هدایایی دادند.
طارمی در این خصوص به سایت باشگاه پورتو گفت: این بهترین کاری است که می‌کنیم. در طول مسابقات، از حمایت هواداران برخوردار هستیم اما اکثر هواداران خارج از استادیوم هستند. آنها از طریق تلویزیون با ما ارتباط می‌گیرند و از این بابت از آنها سپاسگزاریم.

مهاجم ایرانی پورتو افزود: ما به این هواداران و انگیزه‌ای که می‌دهند نیاز داریم. ما باید آنها را بیشتر داشته باشیم، آنها برای تیم و حفظ روحیه همه ضروری هستند. به دنبال این هستیم تا به مردم کمک کنیم شادتر باشند و بهترین‌ها را برای آنها انجام بدهیم.
طارمی در پایان گفت: برایشان آرزوی بهترین‌ها را دارم، امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کنند و برایشان دعا می‌کنم. اگر بتوانم کاری برای کمک انجام دهم، این کار را خواهم کرد. آنها هم مثل ما هستند، ما باید بیشتر از دیگران به آنها اهمیت بدهیم. ما همه اینجا را دوست داریم و امیدوارم آینده چیزهای خوبی برای آنها رقم بزند.