طارمی و فنرباغچه؛ این پیشنهاد هنوز ادامه دارد!
طارمی و فنرباغچه؛ این پیشنهاد هنوز ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «صاباح» ترکیه در گزارشی آخرین وضعیت باشگاه فنرباغچه در خط حمله را بررسی کرد و مجدداً از مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت این تیم نام برد. به نوشته این روزنامه، فنرباغچه گزینه‌های زیادی برای خط حمله در نظر دارد اما هنوز به نتیجه خاصی […]

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «صاباح» ترکیه در گزارشی آخرین وضعیت باشگاه فنرباغچه در خط حمله را بررسی کرد و مجدداً از مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت این تیم نام برد.
به نوشته این روزنامه، فنرباغچه گزینه‌های زیادی برای خط حمله در نظر دارد اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است.
صاباح اعلام کرد فنرباغچه نتوانسته «باتشوایی» مهاجم چلسی را به خدمت بگیرد و در مورد «ابوباکار» هم پرداخت دستمزد سالانه ۷ میلیون یورو مشکل است. همچنین سه پیشنهاد برای جذب «مکسی گومز» بازیکن والنسیا ارائه شده که تاکنون پذیرفته نشده است.
در این میان نام دو بازیکن دیگر هم از پرتغال مطرح شده است. «فران ناوارو» مهاجم اسپانیایی تیم جیل ویسنته و مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو.
به ادعای روزنامه ترکیه‌ای، مدیران فنرباغچه همچنان به تلاش برای گرفتن رضایتنامه طارمی ادامه می‌دهند؛ این در حالی است که ظاهراً نه طارمی و نه باشگاه پورتو علاقه‌ای به این انتقال ندارند و باید پرونده فنرباغچه را بسته شده دانست.