طلا امروز چند؟
طلا امروز چند؟

عبدالرحمان ذهبی در گفت و گو با ایسنا در خصوص قیمت طلا در ظهر امروز اظهار کرد: نوسان بازار طلا بسیار بالا بوده و طلای خام مقداری افزایش قیمت داشته است. صبح امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان بوده و در حال حاضر به یک میلیون و ۳۱۰ […]

عبدالرحمان ذهبی در گفت و گو با ایسنا در خصوص قیمت طلا در ظهر امروز اظهار کرد: نوسان بازار طلا بسیار بالا بوده و طلای خام مقداری افزایش قیمت داشته است. صبح امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان بوده و در حال حاضر به یک میلیون و ۳۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.
وی افزود: همچنین اونس جهانی ۲۹ دلار نسبت به هفته گذشته کمتر شده است و هر اونس طلا از یک هزار و ۷۰۱ دلار به یک هزار و ۶۷۲دلار کاهش یافته است.
رییس اتحادیه طلافروشان اهواز با بیان اینکه یک مثقال طلای ۱۸ عیار ۵ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان قیمت دارد، تصریح کرد: قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز یک میلیون و ۷۴۸ هزار تومان است
ذهبی در خصوص وضعیت قیمت سکه در بازار اهواز عنوان کرد: در حال حاضر قیمت سکه امامی ۱۴ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون تومان و ربع سکه ۵ میلیون تومان است.
وی با بیان اینکه در هفته جاری بازار طلا و سکه راکد و شرایط بدتر از هفته گذشته بوده است، افزود: خرید مردم بسیار پایین است .معاملات طلا انجام می‌شود اما بسیار کم است.
انتهای پیام