«طوفان» مشکل حادی برای تخت جمشید ایجاد نکرد
«طوفان» مشکل حادی برای تخت جمشید ایجاد نکرد

حمید فدایی در گفت وگو با مهر بیان کرد: پس از وقوع طوفان و طی بازدیدهایی که از مجموعه جهانی تخت جمشید صورت گرفت مشخص شد طوفان خسارتی به این مجموع وارد نکرده است و تنها دو درخت خشک شده در جنگل پردیس دچار شکستگی شده‌اند. وی اضافه کرد: مشکلاتی که طوفان برای مجموعه تخت […]

حمید فدایی در گفت وگو با مهر بیان کرد: پس از وقوع طوفان و طی بازدیدهایی که از مجموعه جهانی تخت جمشید صورت گرفت مشخص شد طوفان خسارتی به این مجموع وارد نکرده است و تنها دو درخت خشک شده در جنگل پردیس دچار شکستگی شده‌اند.

وی اضافه کرد: مشکلاتی که طوفان برای مجموعه تخت جمشید ایجاد کرده است شامل ایجاد کثیفی مجموعه است و باید نظافت در این مجموعه توسط نیروهای خدماتی صورت بگیرد این در حالی است که برخلاف گفته‌های پیشین مشکلی برای برق مجموعه ایجاد نشده است.

فدایی افزود: تنها قطعی برق در مجموعه پایین دست مجموعه تخت جمشید روی داده است و برق در مجموعه تخت جمشید طی طوفان اخیر قطع نشده است.

او ادامه داد: سیستم‌های امنیتی و نظارتی در مجموعه تخت جمشید بروز رسانی شده است و از این رو مشکلی در تأمین امنیت مجموعه جهانی تخت جمشید وجود نداشت.

فدایی در خصوص بلیت فروشی مجموعه جهانی تخت جمشید نیز تاکید کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته زیرساخت لازم برای فروش بلیت به صورت اینترنتی در نظر گرفته شده است و علاوه بر پیش فروش اینترنتی، بازدید کنندگان می‌توانند نسبت به خرید بلیت از استند های فروش بلیت اقدام کنند.