طول عمر باتری گوشی های سامسونگ
طول عمر باتری گوشی های سامسونگ

باتری گوشی سامسونگ پس از مدتی مانند گذشته عمل نمی کند! یعنی خیلی زود شارژ تمام می کند و مدت زمان استفاده از گوشی مربوطه بدون اتصال به شارژر بسیار کاهش می یابد. در این زمان کاربران با هزینه های هنگفت خرید باتری جدید رو به رو می شوند. به همین خاطر توصیه می کنیم، […]

باتری گوشی سامسونگ پس از مدتی مانند گذشته عمل نمی کند! یعنی خیلی زود شارژ تمام می کند و مدت زمان استفاده از گوشی مربوطه بدون اتصال به شارژر بسیار کاهش می یابد. در این زمان کاربران با هزینه های هنگفت خرید باتری جدید رو به رو می شوند. به همین خاطر توصیه می کنیم، از همان ابتدای خرید یک گوشی هوشمند برای مراقبت از باتری آن برنامه ریزی کنید. موبوتعمیر در کنار ارائه بهترین و باکیفیت ترین باتری های گوشی با قیمت به صرفه، خدماتی در راستای راهنمایی کاربران ارائه می دهد.

جلوگیری از تخلیه کامل باتری گوشی های هوشمند

باتری گوشی سامسونگ نباید به طور کامل تخلیه شود. در غیر این صورت خیلی زودتر از زمان پایان عمر باتری، شاهد فاسد شدن آن خواهید بود. وقتی شارژ باتری شما همیشه به صفر برسد و گوشی خاموش شود، بی شک کیفیت باتری آن به شدت افت می کند. این مسئله ضرورت اتصال به شارژر پیش از تخلیه کامل باتری را مشخص می کند. موبوتعمیر توصیه می کند که حتما زمانی که شارژ گوشی شما به زیر 20 درصد رسید آن را به شارژر متصل کنید. به این ترتیب کیفیت باتری آن در طول مدت استفاده حفظ خواهد شد.

 زمانی که گوشی خود را به شارژر متصل می کنید، با رسیدن حد شارژ آن به 80 درصد آن را خارج کنید و اجازه ندهید باتری آن به صورت کامل پر شود. این مسئله نیز آسیب های جدی به باتری این دسته از گوشی ها وارد می کند. زمانی که گوشی شما حتی پس از تکمیل فرایند شارژ و رسیدن به 100 درصد شارژ همچنان  متصل به شارژر باقی می ماند، به تدریج باتری آن خراب شده و پایان کارایی آن زودتر فرا می رسد.

لزوم خنک نگه داشتن گوشی همراه

باتری گوشی سامسونگ در شرایط جوی خنک و سرد سالم تر باقی می ماند. از این رو باید از گاردها و قاب های استاندارد برای تلفن همراه خود استفاده کنید که دمای بدنه آن را افزایش ندهند. به این ترتیب تلفن هوشمند شما دیرتر شارژ از دست می دهد. به علاوه توصیه می شود که این گاردهای محافظ را در حین فرایند شارژ گیری از گوشی خود جداسازی کنید. موبوتعمیر بهترین قطعات جانبی تلفن همراه را در دسترس مشتریان عزیز قرار می دهد که با استفاده از آن ها عمر و دوام تک تک قطعات سخت افزاری گوشی های امروزی حفظ خواهد شد.

در این زمینه به رنگ قاب گوشی خود نیز دقت داشته باشید. در صورتی که از قاب هایی با رنگ بندی سفید، سبز، زرد، کرم و… استفاده کنید که رنگ روشنی داشته باشند، عمر و دوام باتری گوشی سامسونگ بیشتر خواهد شد و از داغ شدن بدنه گوشی در حین شارژ گیری نیز به شدت جلوگیری می شود.

اهمیت نیمه شارژ کردن گوشی 

موبوتعمیر توصیه می کند زمانی که قرار است برای چند ساعت یا چند روز از گوشی خود استفاده ای نداشته باشید، آن را به صورت نیمه شارژ کنید. به این ترتیب هم از خاموش شدن احتمالی گوشی پیشگیری می شود و هم کیفیت باتری های لیتیومی به کار رفته در آن حفظ خواهد شد. این مسئله به قدری حائز اهمیت است که باید در رابطه با گوشی هایی که اصلا از آن ها استفاده نمی کنید نیز به آن توجه داشته باشید. توصیه می کنیم، هر چند وقت یک بار گوشی هایی که دیگر از آن ها استفاده نمی کنید را از محل قرار گیری خارج کرده و آن ها را به میزان 50 درصد شارژ کنید و مجددا خاموش نمایید. به این ترتیب کیفیت باتری آن ها حفظ می شود.

معرفی سایت موبو تعمیر

در این گزارش با یکی از مهمترین محصولات ارائه شده در سایت موبو تعمیر آشنا شدید. باتری های گوشی های همراه از برندهای مختلف در این کمپانی معتبر ارائه می شوند و مشتریان بی شماری در سر تا سر کشور ما دارند. از این رو خدمات خرید و فروش آن ها به صورت حرفه ای در این مرکز انجام می گیرند. شما می توانید انواع باتری های گوشی را از برندهای معتبر در این مرکز بیابید. خدمات همه جانبه این مرکز فروش برای ارائه تک تک لوازم سخت افزاری گوشی های هوشمند توجه مشتریان را جلب کرده است و این روزها این مرکز به یکی از مشهورترین ها در این حوزه کاری تبدیل شده است.

وبسایت: www.mobotamir.com 
تلفن: 09363330070 
اینستاگرام: @mobotamir