عابدزاده: انگلیس بهتر از جام جهانی قبل خواهد بود/ مهدی‌پور: اگر بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم آماده‌تر می‌شویم
عابدزاده: انگلیس بهتر از جام جهانی قبل خواهد بود/ مهدی‌پور: اگر بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم آماده‌تر می‌شویم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر عابدزاده درباره اردوی تیم ملی فوتبال ایران در دوحه برای آماده‌سازی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: چند روزی از اردوی‌مان می‌گذرد و شرایط خوب است. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و فکر می‌کنم این اردو طولانی خواهد بود و امیدوارم نهایت استفاده را ببریم. بازی‌های تدارکاتی خیلی به […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر عابدزاده درباره اردوی تیم ملی فوتبال ایران در دوحه برای آماده‌سازی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: چند روزی از اردوی‌مان می‌گذرد و شرایط خوب است. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و فکر می‌کنم این اردو طولانی خواهد بود و امیدوارم نهایت استفاده را ببریم. بازی‌های تدارکاتی خیلی به ما کمک خواهد کرد. امیدوارم دست به دست هم دهیم، متحد شویم تا لحظه‌های خوبی را در جام جهانی رقم بزنیم و افتخار کشورمان باشیم و خنده و شادی را در مردم ببینیم.

«باید نهایت استفاده را از این اردوها ببریم.» وی با بیان این جمله افزود: برای اولین بار است که جام جهانی در زمستان برگزار می‌شود و بیشتر تیم‌ها از جمله انگلیس که همگروه ایران است، بهتر از جام جهانی قبلی خواهند بود، چون بازیکنان در اوج آمادگی هستند و خستگی پایان فصل فوتبالی را ندارند. ما باید به این فکر باشیم که نهایت تلاش‌مان را کرده و دل مردم را شاد کنیم و لحظه‌هایی را رقم بزنیم که مردم پس از سال‌ها به خوبی از آن یاد کنند.

به گزارش تسنیم، مهدی مهدی‌پور هافبک ملی‌پوش ایران نیز گفت: شرایط خوبی در اردو داریم و تیم ملی با قدرت کارش را انجام می‌دهد. اگر در این اردو یکی دو بازی تدارکاتی خوب داشته باشیم، برای جام جهانی آماده‌تر می‌شویم. انشاء‌الله شرایط طوری رقم بخورد که با آمادگی بیشتر در مسابقات جام جهانی شرکت کنیم و برای مردم افتخارآفرین باشیم.

انتهای پیام/

منبع