عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها صحت ندارد
عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها صحت ندارد

علیرضا جعفری در گفت‌گو با خبرنگار مهر در خصوص خبری مبنی بر عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها گفت: این موضوع اصلاً و به هیچ عنوان صحت ندارد و در برخی معابر هم‌چون بلوار ارتش انقدر شن‌پاشی انجام شده که معبر حالت جاده خاکی پیدا کرده است. مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که […]

علیرضا جعفری در گفت‌گو با خبرنگار مهر در خصوص خبری مبنی بر عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها گفت: این موضوع اصلاً و به هیچ عنوان صحت ندارد و در برخی معابر هم‌چون بلوار ارتش انقدر شن‌پاشی انجام شده که معبر حالت جاده خاکی پیدا کرده است.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که بخشی از ترافیک موجود در معابر شهر ناشی از ترافیک عصرگاهی است؛ البته ترافیک تهران در روزهای بارش برف و باران را منکر نمی‌شویم ولی معابر اصلی چندین بار نمک‌پاشی شده‌اند.
وی با بیان اینکه معابر اصلی در روزهای بارندگی تا ۱۰ بار شن‌پاشی می‌شوند، اظهار کرد: ۱۲ هزار و ۲۰۰ کارگر خدمات شهری داریم که دو هزار و ۲۰۰ نفر از آن‌ها روی خودروهای تخصصی کار می‌کنند و ۱۰ هزار نفر نیز کارگر هستند که آماده به فعالیت هستند.
جعفری تصریح کرد: علاوه بر این، کارگران فضای سبز برای جلوگیری از قطع شدن درختان مسئولیت تکاندن برف از روی شاخه‌های درختان را بر عهده دارند.