عربستان دارایی‌های معاون منصور هادی را مصادره کرد
عربستان دارایی‌های معاون منصور هادی را مصادره کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت الخبر الیمنی، برخی منابع نزدیک به علی محسن الاحمر، معاون عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن واقعیت ادعاهای عربستان درباره تحویل پست و اختیارات از سوی الاحمر و انتقال آن به صغیر بن عزیز، رئیس ستاد کل نیروهای وابسته به ائتلاف عربی را فاش کردند. این […]

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت الخبر الیمنی، برخی منابع نزدیک به علی محسن الاحمر، معاون عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن واقعیت ادعاهای عربستان درباره تحویل پست و اختیارات از سوی الاحمر و انتقال آن به صغیر بن عزیز، رئیس ستاد کل نیروهای وابسته به ائتلاف عربی را فاش کردند.

این منابع اظهار کردند: الاحمر در ریاض در حبس خانگی است و عربستان دستور مصادره اموال و دارایی‌های او از جمله خودروهایی را که در مأرب بودند، داده است.

یک منبع نزدیک به الاحمر گفت: علی محسن الاحمر افسری تحت فرمان صغیر بن عزیز نبوده که حالا بخواهد اختیارات و پست خود را به او واگذار کند بلکه معاون رئیس جمهور (مستعفی یمن) بوده و هرگونه واگذاری باید به ریاست جمهوری صورت بگیرد.

بن عزیز نیز با حضور در کنار چند دستگاه خودرو گفت: اینها اموالی هستند که در اختیار الاحمر بوده‌اند و من آنها را تحویل گرفتم.

ریاض پیشتر حساب‌های منصور هادی و پسرانش در بانک ملی عربستان و چند بانک خارجی را مسدود کرده بود.

انتهای پیام

منبع