عرضه محصولات بهمن موتور درطرح جوانی جمعیت وجایگزینی خودروی فرسوده
عرضه محصولات بهمن موتور درطرح جوانی جمعیت وجایگزینی خودروی فرسوده

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بهمن موتور، این طرح‌ها از روز شنبه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۰ صبح تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۲ دی ماه از طریق وب سایت http://Bahman.iranecar.com انجام می‌گیرد. فروش دیگنیتی، فیدلیتی و وانت کارا در طرح جایگزینی خودروی فرسوده بر اساس اطلاعیه بهمن موتور در طرح جایگزینی خودروهای […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بهمن موتور، این طرح‌ها از روز شنبه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۰ صبح تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۲ دی ماه از طریق وب سایت http://Bahman.iranecar.com انجام می‌گیرد.
فروش دیگنیتی، فیدلیتی و وانت کارا در طرح جایگزینی خودروی فرسوده

بر اساس اطلاعیه بهمن موتور در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده (غیرتاکسی)، محصولات فیدلیتی پرایم تی پ۱ (۵ نفره) و دیگنیتی پرستیژ در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه می‌شود. به همین ترتیب در این طرح وانت کارا دو کابین تی پ۴ نیز در رنگ سفید به فروش می‌‎رسد.
در این طرح پیش ثبت نام یک دستگاه از محصولات شرکت بهمن موتور برای متقاضیان مشمول و حائز شرایط، به صورت نقدی با موعد تحویل فوری (۳۰ روزکاری پس از طی مراحل اسقاط خودروی فرسوده و واریز وجه و تکمیل پرونده) امکان پذیر است.
گفتنی است قیمت محصولات برای منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، پس از مجاز شدن متقاضی از سوی مراجع ذیصلاح و انجام فرایند اسقاط خودروی فرسوده و در زمان واریز وجه و بر اساس قیمت مصوب روز لحاظ خواهدشد.
فروش دیگنیتی، فیدلیتی و وانت کارا در طرح حمایت از خانواده و جوانی

بر اساس اطلاعیه بهمن موتور در طرح حمایت از خانواده و جوانی فیدلیتی پرایم تی پ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی پرایم تی پ۱ (۷ نفره) و دیگنیتی پرستیژ در رنگ‌های سفید و مشکی، عرضه می‌شود. به همین ترتیب وانت کارا دو کابین تی پ۴ نیز در رنگ سفید به فروش می‌‎رسد.
در این طرح، پیش ثبت نام یک دستگاه از محصولات شرکت بهمن موتور برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون (۱۴۰۰/۰۸/۲۴) متولد شده‌اند به صورت نقدی با موعد تحویل فوری (۳۰ روزکاری پس از واریز وجه و تکمیل پرونده) مجاز است.