عضویت سردبیر ایسنا در شورای جهانی ورزش‌های سنتی
عضویت سردبیر ایسنا در شورای جهانی ورزش‌های سنتی

به گزارش ایسنا، نشست سالانه انجمن جهانی ورزش‌ها و بازی‌های سنتی (ITSGA) به صورت وبیناری و به ریاست گی ژائوئن، رییس این انجمن از فرانسه برگزار شد که بررسی عملکرد سالانه ITSGA و گزارش رییسان قاره‌ها در این وبینار ارائه شد. در پایان نیز انتخابات برای دو کرسی باقیمانده شورای جهانی برگزار شد که علی […]

به گزارش ایسنا، نشست سالانه انجمن جهانی ورزش‌ها و بازی‌های سنتی (ITSGA) به صورت وبیناری و به ریاست گی ژائوئن، رییس این انجمن از فرانسه برگزار شد که بررسی عملکرد سالانه ITSGA و گزارش رییسان قاره‌ها در این وبینار ارائه شد.

در پایان نیز انتخابات برای دو کرسی باقیمانده شورای جهانی برگزار شد که علی فیض آسا، سردبیر سرویس ورزشی ایسنا به نمایندگی از ایران توانست با ۲۳ رای به عضویت شورای ITSGA در آید. دیگر کرسی این شورا نیز به نیراج کومار از هند رسید که صاحب ۲۲ رای شد.

62194026 - عضویت سردبیر ایسنا در شورای جهانی ورزش‌های سنتی

شورای ITSGA متشکل از ۱۵ عضو است که انتخابات برای دو کرسی باقیمانده برگزار شد.

اعضای شورای انجمن جهانی ورزش‌ها و بازی‌های سنتی به ترتیب زیر هستند:
۱- گی ژائوئن از فرانسه، ۲- پره لاوگا از اسپانیا، ۳- پائولو آویگو از ایتالیا، ۴- علی فیض آسا از ایران، ۵- مالما بارکا از نیجر، ۶- مامونی از الجزایر، ۷- بهارات از هند، ۸- عزالدین بوزید از تونس، ۹- ویلفردو چائو از پرو، ۱۰- یونگ لی از کره جنوبی، ۱۱- حسین نارکر از آفریقای جنوبی،  ۱۲- کارولینا پوبلته از شیلی، ۱۳- نیراج کومار از هند، ۱۴- رشیدی سالومو از کنگو،‌ ۱۵- ژان کویکو از جزایر کاراییب.

انتهای پیام

منبع