عطاران قهرمان مسابقات تور تنیس آسیا شد
عطاران قهرمان مسابقات تور تنیس آسیا شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت‌های تور تنیس کمتر از ۱۶ سال آسیا در زمین‌های تنیس اقبال کرمان برگزار و تنیسورها برای کسب عنوان قهرمانی بخش پسران به مصاف هم رفتند. در دیدار پایانی بخش پسران، سام عطاران با نتیجه (۳-۶ و ۴-۶) دانیال مشتاقی فر […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت‌های تور تنیس کمتر از ۱۶ سال آسیا در زمین‌های تنیس اقبال کرمان برگزار و تنیسورها برای کسب عنوان قهرمانی بخش پسران به مصاف هم رفتند.
در دیدار پایانی بخش پسران، سام عطاران با نتیجه (۳-۶ و ۴-۶) دانیال مشتاقی فر را از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کرد. مشتاقی فر به مقام نایب قهرمانی دست یافت و جایگاه سوم به رامتین رافعی رسید.
پیش از این و با برگزاری دیدار فینال بخش دختران، سارینا داوری در جایگاه نخست ایستاد، فریماه فرهی مقدم دوم شد و آیما عقیلی عنوان سومی را از آن خود کرد.
به این ترتیب پس از یک هفته رقابت تنیسورها در زمین‌های تنیس اقبال و هتل پارس کرمان، این مسابقات با انجام مراسم اختتامیه در حضور فریده اشرف گنجویی نایب رییس فدراسیون تنیس و اهدا کاپ‌های قهرمانی به پایان رسید.
سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان بود و امیر اسفندیاری نیز مدیریت تورنمنت را بر عهده داشت