عملکرد سرمربی ایرانی نظر مدیران ورزش اندونزی را تغییر داد!
عملکرد سرمربی ایرانی نظر مدیران ورزش اندونزی را تغییر داد!

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات ورزشی جنوب شرق آسیا کمتر از یک ماه دیگر به میزبانی ویتنام برگزار می‌شود. کشور اندونزی هم در رشته‌های مختلف در این مسابقات حضور دارد. اندونزی برای مسابقات فوتسال این رقابت‌ها ابتدا قصد داشت تنها تیم بانوان را به ویتنام اعزام کند اما عملکرد تیم ملی مردان در مسابقات انتخابی […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات ورزشی جنوب شرق آسیا کمتر از یک ماه دیگر به میزبانی ویتنام برگزار می‌شود. کشور اندونزی هم در رشته‌های مختلف در این مسابقات حضور دارد.

اندونزی برای مسابقات فوتسال این رقابت‌ها ابتدا قصد داشت تنها تیم بانوان را به ویتنام اعزام کند اما عملکرد تیم ملی مردان در مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا، باعث بازنگری در این تصمیم شد.

تیم ملی مردان اندونزی در مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا موفق شد به فینال این بازی‌ها راه یابد و با هدایت محمد هاشم زاده سرمربی ایرانی به عنوان نایب قهرمانی برسد. اندونزی با این عملکرد، جواز حضور در مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا را کسب کرد.

4109465 - عملکرد سرمربی ایرانی نظر مدیران ورزش اندونزی را تغییر داد!

این موضوع باعث شد تا مدیران ورزش اندونزی قید اعزام تیم بانوان به مسابقات جنوب شرق آسیا را بزنند و به خاطر بیشتر بودن شانس تیم ملی مردان برای کسب مدال، تیم هاشم زاده را جایگزین تیم زنان کردند.

منبع