عمل به «وصیت نامه ننه مشهدی» سوژه یک نمایش رادیویی شد
عمل به «وصیت نامه ننه مشهدی» سوژه یک نمایش رادیویی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، از روز شنبه دهم اردیبهشت ماه، پخش سریال رادیویی «وصیت نامه ننه مشهدی» به کارگردانی رامین پورایمان در رادیو نمایش آغاز می شود. این مجموعه رادیویی به سردبیری ایوب آقاخانی و نویسندگی هلن بهرامی است که در خلاصه داستان آن آمده است: قبر مجاور […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، از روز شنبه دهم اردیبهشت ماه، پخش سریال رادیویی «وصیت نامه ننه مشهدی» به کارگردانی رامین پورایمان در رادیو نمایش آغاز می شود.

این مجموعه رادیویی به سردبیری ایوب آقاخانی و نویسندگی هلن بهرامی است که در خلاصه داستان آن آمده است: قبر مجاور آقا شاه عبدالعظیم برای ننه مشهدی، پیرزن خیر محله بسیار اهمیت ویژه ای دارد. اوایل دهه هشتاد شمسی است و لوتی بهرام هنوز در محله برو و بیایی دارد. ننه از لوتی می‌خواهد آن را به هر قیمتی برایش بخرد اما این دو متر در یک متر خاک زندگی لوتی و اهالی محل را دستخوش تغییراتی قرار می دهد.

«وصیت نامه ننه مشهدی» به سردبیری ایوب آقاخانی، نویسندگی هلن بهرامی، تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری حیدر صفدری و با هنرمندی ناهید مسلمی، محسن بهرامی، بیوک میرزایی، مجید حمزه، شمسی صادقی، امیر زنده دلان، شهین نجف زاده، بهنازبستان دوست، مینو جبارزاده، حمید یزدانی، مونا صفی، نگین خواجه نصیر، سینا نیکوکار، احمد لشینی، ماندانا محسنی و کامیار محبی از روز شنبه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۸:۳۰ همان روز تکرار خواهد شد.

منبع