عمل جراحی ویدال موفقیت‌آمیز بود
عمل جراحی ویدال موفقیت‌آمیز بود

به گزارش تسنیم، باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد عمل جراحی روی زانوی چپ آرتورو ویدال با موفقیت انجام شده است. براساس اعلام باشگاه اینتر او امروز (جمعه) از بیمارستان مرخص خواهد شد و از چند روز آینده نیز فرایند ریکاوری خود را آغاز خواهد کرد. باشگاه اینتر مدت زمان دوری این هافبک […]

به گزارش تسنیم، باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد عمل جراحی روی زانوی چپ آرتورو ویدال با موفقیت انجام شده است. براساس اعلام باشگاه اینتر او امروز (جمعه) از بیمارستان مرخص خواهد شد و از چند روز آینده نیز فرایند ریکاوری خود را آغاز خواهد کرد.

باشگاه اینتر مدت زمان دوری این هافبک شیلیایی از میادین فوتبال را اعلام نکرده است، اما رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند ویدال 33 ساله حدود یک ماه دور از میادین خواهد بود. به این ترتیب او بازی با تیم‌های تورینو، ساسولو، بولونیا و احتمالاً کالیاری را از دست خواهد داد.

آورتور ویدال که تابستان اخیر پس از دو فصل حضور در بارسلونا با قراردادی دو ساله به اینتر پیوست، این فصل در 30 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن دو گل، دو پاس گل هم برای هم‌تیمی‌های خود ساخته است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/