«غفلت» برای استقلال دردسرساز می‌شود/ مجیدی سبک بازی را عوض کند
«غفلت» برای استقلال دردسرساز می‌شود/ مجیدی سبک بازی را عوض کند

سرویس دین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیروزی ۳ بر صفر استقلال برابر الشرطه عراق گفت: استقلال دو بازی بسیار خوب را برابر حریفانش انجام داده و به ۶ امتیاز حساس دست پیدا کرده است. آبی پوشان پیشرفت بسیار خوبی داشتند. شرایط بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده و حالا با یک […]

سرویس دین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیروزی ۳ بر صفر استقلال برابر الشرطه عراق گفت: استقلال دو بازی بسیار خوب را برابر حریفانش انجام داده و به ۶ امتیاز حساس دست پیدا کرده است. آبی پوشان پیشرفت بسیار خوبی داشتند. شرایط بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده و حالا با یک هماهنگی خوب، دو بازی اول خود در لیگ قهرمانان را با پیروزی به پایان رسانده‌اند.

وی افزود: انگیزه بالایی در بین بازیکنان استقلال وجود دارد. آنها از لحاظ روحی شرایط بسیار خوبی برای بازی پیدا کردند و یک امتیاز مثبت دارند و آن هم این است که با زدن یک گل به پیروزی راضی نیستند. آبی پوشان هم با گل‌های زیاد حریف را شکست می‌دهند و هم ارائه گر یک فوتبال با احتیاط و منطقی هستند و دیدیم که مقابل الاهلی و الشرطه نمایش فوق العاده ای از خود به جا گذاشتند. تیمی که در دو بازی ۸ گل می‌زند نشان از این دارد که با هماهنگی و یک وحدت تاکتیکی دست پیدا کرده و به طور حتم سایر حریفان حساب ویژه ای بر روی استقلال باز کرده‌اند.

3745911 - «غفلت» برای استقلال دردسرساز می‌شود/ مجیدی سبک بازی را عوض کند

وی در خصوص تیم الشرطه عراق هم گفت: سبک بازی آنها شبیه فوتبال خودمان است. آنها از نظر فنی خوب بوده‌اند اما استقلال آنقدر منطقی بازی کرد که اجازه نداد الشرطه به آنچه که می‌خواهد دست پیدا کند. عراقی‌ها فیزیکی بازی می‌کنند و بعضی مواقع احساساتی می‌شوند و همین مسئله باعث شد که یکی از بازیکنانشان در دقایق ابتدایی با یک خطای بسیار وحشتناک بر روی بازیکن استقلال از زمین اخراج شود و این ۱۰ نفره شدن آنها کار را برای آبی پوشان راحت تر کرد.

مربی سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که بهترین بازیکن زمین چه کسی بود، گفت: از نظر من تیمی که در دو بازی ۸ گل می‌زند همه بازیکنانش جزو بهترین‌ها هستند اما اعتقاد دارم با دو گلی که دیاباته در دو بازی به ثمر رساند هم هواداران را سورپرایز کرد و هم نشان داد که می‌تواند یکی از بهترین‌ها باشد. شیخ، مهاجمی است فرصت طلب که از لحظه‌ها استفاده می‌کند و مطمئناً اگر به شرایط آمادگی بیشتری برسد گل‌های بیشتری هم برای استقلال خواهد زد.

وی افزود: ریگی و اسماعیلی در بازی برابر الشرطه میدان داری کردند. آنها هم جنگیدند و هم گلزنی کردند. اعتقاد دارم ریگی با توانی که دارد می‌تواند در طول بازی شوتی های زیادی به سمت دروازه حریف بزند. او بازیکن با قدرتی است و ضربه‌های خطرناکی هم می‌زند.

دین محمدی در خصوص دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر الدحیل قطر هم گفت: الدحیل یک تیم گردن کلفت است و استقلال روز سختی برابر آنها خواهد داشت. به اعتقاد من مجیدی باید سبک بازی را عوض کند. الدحیل بازیکنان خوبی در اختیار دارد. علی کریمی همه کاره این تیم است و به خوبی بازیکنان استقلال را می‌شناسد. بنابراین مجیدی باید اول خط دفاع و کمربند میانی را محکم ببندد و اجازه نفوذ به مهاجمان الدحیل را ندهد زیرا غفلت از آنها باعث خواهد شد تا به راحتی آبی پوشان امتیاز از دست بدهند اما امیدوارم با شرایطی که این روزها استقلال دارد آبی پوشان بتوانند این دیدار را هم با پیروزی به پایان برسانند.

3743171 - «غفلت» برای استقلال دردسرساز می‌شود/ مجیدی سبک بازی را عوض کند

دین محمدی در خصوص تعویض‌های استقلال در دو دیدار اخیرش که باعث موفقیت استقلال هم بوده است گفت: با توجه به شرایط آب و هوا و فشار بازی‌ها معمولاً از دقیقه ۷۵ به بعد مصدومیت بلای جان بازیکنان می‌شود. بازی‌ها فشرده است و بازیکنان باید نیروی خود را برای ۹۰ دقیقه تقسیم کنند. بنابراین مجیدی که دستش بر روی نیمکت باز است در دو بازی گذشته تعویض‌هایی به موقعی انجام داد و همین تعویض‌ها باعث شد تا هم تیم نتیجه بگیرد و هم بازیکنانی که دوندگی زیادی داشتند دچار آسیب دیدگی نشوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت تیم‌های فوتبال، ریکاوری بعد از بازی است. کادر فنی استقلال باید برای سرحال نگهداشتن بازیکنان و آمادگی آنها برای دیدار بعد یک ریکاوری خوب انجام دهد تا بازیکنان خستگی بازی را از تن بیرون کرده و از لحاظ روحی در شرایط خوبی باشند تا بتوانند مقابل الدحیل یک بازی قابل قبول و توأم با برد را به نمایش بگذارند.