فراخوان ثبت نام در نهمین نشست «استپ» منتشر شد
فراخوان ثبت نام در نهمین نشست «استپ» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج بنیاد مصطفی(ص)، نهمین برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری با موضوع‌های «سلامت، انرژی، محیط زیست و ارتباطات علم: با تاکید بر فناوری‌های خلاقانه و نوآورانه» از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ در آنکارا، ترکیه به طور مشترک از سوی بنیاد علم و فناوری […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج بنیاد مصطفی(ص)، نهمین برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری با موضوع‌های «سلامت، انرژی، محیط زیست و ارتباطات علم: با تاکید بر فناوری‌های خلاقانه و نوآورانه» از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ در آنکارا، ترکیه به طور مشترک از سوی بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و دانشگاه فنی خاورمیانه برگزار خواهد شد.
مهم‌ترین هدف این برنامه گردهم آوردن ذهن‌های درخشان برای پیشبرد نشستهایی است که به یادگیری و الهام‌بخشی در زیست‌بوم علم، فناوری و نوآوری یاری می‌رساند.
این نشست ها شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های گفتگو، میزگردها، کارگاه‌ها، بازدیدها، تورهای فرهنگی و فناوری و غیره است.
برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری که توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) راه‌اندازی شده، بستری برای گشودن باب گفتگو پیرامون علم، فناوری و نوآوری است. این برنامه، شبکه دانشمندان، فناوران، نوآوران و سیاست‌گذاران را در سراسر جهان توسعه می‌بخشد و زمینه را برای تقویت هم‌افزایی و همکاری علمی فراهم می‌کند.