فرمانده کل ارتش شهادت مسلم جاویدی‌مهر را تبریک و تسلیت گفت
فرمانده کل ارتش شهادت مسلم جاویدی‌مهر را تبریک و تسلیت گفت

به گزارش ایسنا، روابط عمومی ارتش اعلام کرد: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در تماس تلفنی با همسر شهید ستوانیکم جانباز مسلم جاویدی مهر از کارکنان تیپ ۲۷۷ شهید تولایی نیروی زمینی ارتش، شهادت آن شهید والامقام را تبریک و تسلیت  گفت و از وی به عنوان «شهیدِ غیرت» یاد کرد. شهید ستوانیکم مسلم جاویدی […]

به گزارش ایسنا، روابط عمومی ارتش اعلام کرد: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در تماس تلفنی با همسر شهید ستوانیکم جانباز مسلم جاویدی مهر از کارکنان تیپ ۲۷۷ شهید تولایی نیروی زمینی ارتش، شهادت آن شهید والامقام را تبریک و تسلیت  گفت و از وی به عنوان «شهیدِ غیرت» یاد کرد.
شهید ستوانیکم مسلم جاویدی مهر، سال‌ها در جنوب کشور در راستای آبادانی کشور و پاکسازی میادین مین خدمت خالصانه داشته و در این مسیر نیز به مقام جانبازی نائل شده بود. همچنین وی در دفاع از مرزهای شرقی، همواره آماده اجرای داوطلبانه مأموریت‌ها بود.
آن شهید والامقام در اغتشاشات اخیر در سطح کشور در حالی که هیچ مأموریتی نداشت، با تعصب و غیرت دینی، ایرانی و نظامی خود، به دلیل ممانعت از تخریب اموال عمومی و مخالفت در توهین به مقدسات، از سوی آشوب‌گران و اغتشاش‌گران مورد حمله قرار گرفت و مظلومانه به شهادت رسید.
انتهای پیام