فرهنگ پذیرایی از زائران رضوی به یک سنت و میراث خانوادگی مبدل شود
فرهنگ پذیرایی از زائران رضوی به یک سنت و میراث خانوادگی مبدل شود

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله احمد علم الهدی ظهر پنجشنبه در همایش «هم محله‌ای های امام رضا (ع) در سالن صبای صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند صورت گرفته توسط گروه‌های جهادی در خدمت رسانی به زائران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: مباشرت و حضور در عرصه خدمت […]

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله احمد علم الهدی ظهر پنجشنبه در همایش «هم محله‌ای های امام رضا (ع) در سالن صبای صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند صورت گرفته توسط گروه‌های جهادی در خدمت رسانی به زائران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: مباشرت و حضور در عرصه خدمت به اهل بیت (ع) مسئله‌ای نه تنها عاطفی، بلکه اعتقادی و باورمندی در ارادت و وابستگی به اهل بیت (ع) به شمار می‌آید.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: خدمت به زائر حضرت رضا (ع) بسیار مورد توجه آن حضرت قرار می‌گیرد. شما در شرایطی که محدودیت مراکز اقامتی پاسخگوی سیل زائران امام رضا (ع) نبود، از عمق جان پذیرای زائران آن حضرت شدید و این، عمل بسیار ارزشمندی است. کسی که اینگونه به زائر حضرت رضا (ع) خدمت می‌کند، قطعاً ایشان هم هیچگاه او را تنها نمی‌گذارند.
وی ابراز امیدواری کرد که این کار، منجر به ایجاد فرهنگ مهمان‌پذیری در مشهد شود و ادامه دار باشد و به یک سنت و میراث خانوادگی مبدل شود.