فروشگاه مرکزی لوازم یدکی تیگو 5 در تهران
فروشگاه مرکزی لوازم یدکی تیگو 5 در تهران

فروشگاه لوازم یدکی تیگو 5 از برترین شرکت های تولید کننده خودروهای روز و لوکس در کشور چین، می توان به کپانی خودروسازی چری اشاره کرد که در حدود 25 سال است که به تولید خودرو می پردازد و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا هر روز کیفیت تولیدات خود را بالاتر می برد.شرکت […]

فروشگاه لوازم یدکی تیگو 5

از برترین شرکت های تولید کننده خودروهای روز و لوکس در کشور چین، می توان به کپانی خودروسازی چری اشاره کرد که در حدود 25 سال است که به تولید خودرو می پردازد و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا هر روز کیفیت تولیدات خود را بالاتر می برد.
شرکت خودروسازی چری با خودروها و مدل های مختلفی وارد بازار ایران شده است که به می توان به خودروهای آریزو 6 و تیگو 7 اشاره کرد.

این خودروها در بازار ایران طرفدارهای زیادی پیدا کرده اند. از لحاظ تولید خودرو و موتور خودرو شرکت خودروسازی چری از برترین کارخانه ها می باشد و به لحاظ تولید رتبه هفتم در کشور چین را دارا است. خودروهای تولیدی شرکت چری در بازار ایران توسط شرکت مدیران خودرو عرضه می شوند و با نام اختصاری MVM پیشتیبانی و ارائه می شوند. تمامی لوازم یدکی ام وی ام و چری توسط مجموعه مدیران خودرو عرضه میشود.

خودرو چری تیگو 5 یکی از خودروهای تولیدی این شرکت خودروسازی است و در سال 2014 تولید آن آغاز گشته و در سال 1394 وارد بازار ایران شده است. خودرویی کراس اور که در یک سال پس از ورود به بازار ایران یعنی در سال 1395 دستخوش تغییر ظاهری یا فیس لیفت شد.

پس از آن در سال 1397 با چندین آپشن اضافه همچون مانیتور ده اینچی عمودی، سنسور باران و… عرضه شد.
تیگو 5 خودرویی با دیفرانسیل جلو است و ظاهر خودروهای شاسی بلند را دارد اما باید این نکته را بدانیم که این خودرو برای سفرهای جاده ای طراحی نشده است و همانند خودروهای شاسی بلند دیفرانسیل جلو و عقب ندارد.

این ویژگی باعث شده است که این خودرو علاوه بر ظاهر زیبای و لوکسی که دارد، قیمت مناسب تری به نسبت خودروهای شاسی بلند داشته باشد.

لوازم یدکی تیگو ۵ را از کجا بخریم؟

باید در نظر داشت که حتی در صورت مراقبت درست و نگه داشتن خودرو در شرایط بسیار خوب نیز لوازم یدکی خودرو عمر محدودی دارند و پس از گذشت مدتی طول عمر آن ها تمام می شود و نیاز به تعویض دارند. مدیران تیم در این مقاله ویژگی های یک مرکز معتبر و مطمئن جهت خرید لوازم یدکی تیگو5 را بررسی خواهد کرد.
قطعات یدکی بی کیفیت و تقلبی شاید در یک نگاه ارزان تر به نظر برسند اما استفاده از آن ها ممکن است به قیمت جان سرنشینان تمام شود. بنابراین باید دقت کنید که قطعات را از کجا می خرید. مدیران تیم عرضه کننده تمامی قطعات و لوازم یدکی تیگو 5 است و شما می توانید از طریق مجموعه ما به طور مستقیم از تولید کنندگان لوازم یدکی خودروهای چینی خرید نمایید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی قطعات با رعایت تمامی استاندارد های جهانی و با کیفیت درجه اول ساخته شده اند و با قیمت منصفانه ای به شما مشتریان عزیز عرضه می شوند.

آپشن های موجود روی خودرو تیگو ۵

۱- سیستم کنترل سرعت

این سیستم بر روی خودرو تیگو ۵ نصب شده است از این سیستم در مساعت های طولانی استفاده می شود و راننده قادر است با فشردن آن سرعت ماشین را ثابت نگه دارد البته لازم به ذکر است که این سیستم در سرعت های پایین کارایی ندارد.

۲- سیستم ترمز پارک برقی EPB

خودرو تیگو ۵ دارای سیستم ترمز پارک برقی می باشد. در ماشین های معمولی جهت متوقف کردن خودرو از ترمز دستی و پایی اهرمی استفاده می شود اما خودرو های دارای این سیستم دارای دکمه مربوط به آن هستند که چرخ های عقب را قفل می کند و دیگر نیازی به اهرم برای متوقف کردم خودرو نمی باشد.

۳-سیستم ترمز ضد قفل ABS

این سیستم از چهار بخش سنسور سرعت، پمپ، سوپاپ و کنترل تشکیل شده است برای استفاده از این سیستم نباید پدال ترمز را پی در پی فشار دهیم.

۴-سیستم کنترل شروع حرکت در سر بالایی HAC

این سیستم برای کنترل حرکت ماشین در سر بالایی است و مانع از حرکت ماشین به سمت عقب در سر بالایی می شود حتی زمانی که شما پای خود را از روی پدال ترمز برداشته باشید. هنگامی که اقدام به فشردن پدال گاز کنید خودرو از حالت HAC خارج شده و شروع به حرکت می کند.

و…

لوازم یدکی چری تیگو ۵

مدیران تیم عرضه کننده تمامی لوازم یدکی تیگو 5 و تمامی قطعات مربوط به این خودرو است. لوازم یدکی تیگو 5 شامل لوازم بدنه، قطعات موتور، قطعات گیربکس، قطعات برقی و لوازم اسپرت و… می باشد.
قطعات و لوازم یدکی تیگو 5 قابل تعویض هستند و در صورت آسیب دیدن و خراب شدن آن ها می توان آن ها را تعویض نمود. قطعات و لوازم یدکی تیگو 5 به راحتی در دسترس هستند و عدم دسترسی به آن ها از نباید نگرانی رانندگان این خودرو باشد. یکی از معیار های انتخاب یک خودرو دسترسی به لوازم یدکی آن می باشد. مدیران تیم ارائه دهنده تمامی لوازم یدکی تیگو 5 تضمین می کند که دسترسی به تمامی لوازم یدکی تیگو 5 به سادگی صورت می گیرد.