فلسطین: مسئولیت کشتار غیرنظامیان بی‌دفاع توسط شهرک‌نشین‌ها متوجه اسرائیل است
فلسطین: مسئولیت کشتار غیرنظامیان بی‌دفاع توسط شهرک‌نشین‌ها متوجه اسرائیل است

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه فلسطین امروز (یکشنبه) اعلام کرد: تصمیم بستن این پرونده، چراغ سبزی به گروه‌های تروریستی شهرک نشین برای ارتکاب جنایت‌های بیشتر در حق غیرنظامیان بی‌دفاع است و در ادامه تحقیقات و محاکمه‌های مضحک دولت اشغالگر درخصوص جنایت‌هایی است که شهرک‌نشین‌های تندرو در حق فلسطینی‌ها مرتکب می‌شوند. در […]

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه فلسطین امروز (یکشنبه) اعلام کرد: تصمیم بستن این پرونده، چراغ سبزی به گروه‌های تروریستی شهرک نشین برای ارتکاب جنایت‌های بیشتر در حق غیرنظامیان بی‌دفاع است و در ادامه تحقیقات و محاکمه‌های مضحک دولت اشغالگر درخصوص جنایت‌هایی است که شهرک‌نشین‌های تندرو در حق فلسطینی‌ها مرتکب می‌شوند.
در این بیانیه آمده است که تصمیم دادستانی اسرائیل یک گواه قاطعانه دیگر مبنی بر این است که نظام قضائی و دادگاه‌ها در اسرائیل بخشی جدایی ناپذیر از خود نظام اشغالگر است.
وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد که این تصمیم، یادآور تحقیقات مضحک و کذایی اسرائیل درخصوص اعدام شیرین “ابو عاقله” و آتش زدن خانواده دوابشه و محمد ابو خضیر و دیگر جنایت‌های نیروهای اشغالگر و شبه نظامیان شهرک‌نشین تروریست مسلح درحق صدها شهروند فلسطینی است.
وزارت خارجه فلسطین تاکید کرد که اسرائیل کاملا و مستقیماً مسئول زنجیره اعدام‌های مداوم در حق شهروندان فلسطینی و جنایت‌ اعدام شهید علی حرب است.
انتهای پیام