فونسکا: عملکرد خیلی خوبی را از رم دیدیم و خیلی به شاختار فرصت ندادیم
فونسکا: عملکرد خیلی خوبی را از رم دیدیم و خیلی به شاختار فرصت ندادیم

به گزارش تسنیم، پائولو فونسکا که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) با برتری 3 بر صفر خانگی مقابل شاختار دونتسک اوکراین در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا، گام بلندی برای صعود به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها برداشت، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: شاختار […]

به گزارش تسنیم، پائولو فونسکا که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) با برتری 3 بر صفر خانگی مقابل شاختار دونتسک اوکراین در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا، گام بلندی برای صعود به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها برداشت، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: شاختار تیم قدرتمندی در حمله است، اما ما به خوبی خودمان را برای این بازی آماده کرده بودیم و منتظر لحظات مناسب برای فشار آوردن به آنها بودیم و اینکه چه زمانی باید عقب‌نشینی می‌کردیم. ما عملکرد خیلی خوبی را از تیم دیدیم.

سرمربی پرتغالی رم که سابقه سرمربیگری شاختار دونتسک را بین سال‌های 2016 تا 2019 داشته، افزود: بازی آسانی نبود. من شاختار را خیلی خوب می‌شناسم، تیمی باکیفیت که این فصل نه‌تنها رئال مادرید را شکست داد، بلکه اینتر را هم متوقف کرد و مقابل آنها دو تساوی دست یافت. شاختار تیم قدرتمندی در حمله است، اما ما خیلی به آنها فرصت ندادیم.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/