• امروز : سه شنبه - ۱۵ اسفند - ۱۴۰۲
 • برابر با : Tuesday - 5 March - 2024

قالیشویی در تهران

 • ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران یکی از خدماتی است که برای کلیه خانه ها مورد استفاده می باشد. ما در قالیشویی همسایه با بهترین دستگاه های روز دنیا و با عالی ترین نوع مواد شوینده شستشوی فرش را به صورت تخصصی انجام می دهیم. قالیشویی جزو کار های تخصصی می باشد و ما پرسنل خود را برای شستشوی انواع فرش ها آموزش داده ایم. استادکار شور ما جزو بهترین های ایران می باشد و شستشوی کلیه فرش های ماشینی و دستبافت را به صورت تخصصی ارائه می کنیم. اگر در هر کجا از شهر تهران که باشید می توانید از خدمات با کیفیت ما استفاده نمایید. قالیشویی همسایه در تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد و خدمات خود را با تعرفه اتحادیه به مشتریان خود ارائه می کند. قالی های خود را به قالیشویی های مجاز و معتبر بسپارید.

قالیشویی در تهران با دستگاه و مواد شوینده نانو

قالیشویی همسایه به عنوان ارزان‌ ترین قالیشویی تهران با بهره‌گیری از متدهای به‌روز، تکنولوژی پیشرفته جهانی را برای حفظ سلامت فرش‌های پر نقش و نگار شما به‌کار گرفته است. این قالیشویی که یکی از بهترین قالیشویی های  تهران و عضو رسمی اتحادیه است. با بیش از بیست و پنج سال سابقه در شست‌وشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی وفرش های خارجی و جدید توانسته است یکی از بهترین قالیشویی ها باشد. که خدمات ویژه و تخصصی را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در تهران هستید می توانید بهترین قالیشویی غرب تهران را در نظر بگیرید و از خدمات با کیفیت ما استفاده نمایید. ما در کنار شستشوی انواع قالی شستشوی مبل در منزل نیز انجام می دهیم.

این افتخار ما است که در قالب ارزان‌ ترین قالیشویی تهران توانسته ایم به همشهریان و همسایه های خود خدمتی کرده باشیم. طی سال‌های فعالیت خود با بهترین مواد شوینده و دستگاه های مدرن خدماتی شایسته به مشتریان خود ارائه داده و در عین حال تمام خدمات خود را با ضمانت ارائه می کنیم. می توانید برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت از متخصص های ما در هر کجا از تهران که هستید خدمات دریافت نمایید. صداقت و شفافیت در خصوص نحوه کار و مبلغ ارائه خدمات از ویژگی‌های مهم یک قالیشویی ارزان و خوب است. ما در قالیشویی همسایه ارزان‌ ترین خدمات را با عالی ترین کیفیت ارائه می کنیم. صداقت را سرلوحه خود قرار دادیم و این گونه توانستیم مشتریان وفادار خود را از ابتدای کار تا به امروز در کنار خود حفظ کنیم. قالیهای خود را به قالیشویی های مجاز بسپارید.

آیا دستگاه قالیشویی به قالی آسیب وارد می کند؟

خیر دستگاه های قالیشویی به هیچ عنوان به قالی آسیب وارد نمی کند. اما این دستگاه ها نیاز به تخصص دارد و شرکت هایی که از این دستگاه ها استفاده می کنند باید روش کار کردن و اصول آن را بلد باشند. این دستگاه های جدید و فرچه ای به هیچ عنواب به فرش آسیب وارد نمی کند. اما دستگاه های سنتی و شلاقی باعث از بین رفتن ریشه و شیرازه فرش ها می شود. این دستگاه های شلاقی بیشترین آسیب را به فرش وارد می کند. شما در هنگام انتخاب قالیشویی باید در نظر داشته باشید که از کدام دستگاه ها استفاده می کنند و شرکت هایی که دستگاه های تمام اتوماتیک دارند به صورت تخصصی و اصولی فرش را شستشو می دهند. اما می توانید با خیال راحت فرش های خود را به قالیشویی همسایه بسپارید و تمام خدمات ما به صورت تخصصی و با ضمانت می باشد.

بهترین قالیشویی در تهران 

قالیشویی همسایه با بیش از سه دهه فعالیت یکی از اولین قالیشویی ها در تهران بوده است. که همواره تلاش می کنیم و دستگاه های خود را بروز نگه می داریم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. کارخانه قالیشویی همسایه با ارائه خدمات شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و ابریشم و همچنین موکت و شستشوی مبل در منزل با تضمین بهترین کیفیت و بدون آسیب به فرش و مبل یکی از بهترین قالیشویی ها در تهران است. قالیشویی همسایه تمام خصوصیات یک قالیشویی خوب را دارد و از بهترین دستگاه ها برای شستشوی فرش در کارخانه خود استفاده می کند.

یک قالیشویی خوب قالیشویی است که بتواند تمام خدماتی که مربوط به فرش و قالی می باشد را به صورت تخصصی انجام دهد.  از این رو مشتری با خیال راحت مرمت و سپس شستشوی فرش را نیز به آن قالیشویی می سپارد. رفوگری، بازسازی،‌مرمت و لکه گیری فرش و ریشه زنی، شیرازه زنی و انواع رفع سوختگی ها را در قالیشویی انجام می دهند. بهترین قالیشویی باید از انواع بهترین دستگاه ها و بهترین مواد شوینده استفاده نماید. شستشوی قالی با دستگاه توسط بهترین و ماهر ترین استادکار های متخصص و آموزش دیده انجام می شود.

انواع خدماتی که در قالیشویی انجام می شود؟

 • شستشوی انواع فرش های ماشینی معمولی و دستبافت
 • شستشوی انواع فرش های ماشینی معمولی، ابریشمی، ترک، بلژیکی، ماکارونی و …
 • شستشوی انواع فرش های ابریشم، گل ابریشم، تمام ابریشم و آنیک
 • شستشوی انواع موکت های معمولی و پالاز موکت
 • رفوکاری، بافت فرش، ریشه زنی، شیرازه زنی و رفع سوختگی 
 • رنگ برداری و قلم زنی انواع فرش های آب گرفته و خیس 
 • شستشوی انواع مبل، موکت، خوشخواب و فرش شویی در منزل

قالیشویی ارزان در تهران 

تلاش برای پیدا کردن یک قالیشویی ارزان و در عین حال محبوب یکی از دغدغه های اصلی افراد به خصوص خانوم ها ایرانی برای شستشوی فرش های خود است. چرا که امروزه محیط کوچک و آپارتمانی خانه ها در کنار مصرف زیاد آب باعث می شود که آن ها به سمت بهره گیری از خدمات و امتیازاتقالیشویی روی آورند و قالیشویی یک حرفه و یک تخصص می باشد. ما در کنار خدمات دیگر و شستشوی انواع قالی و شستشوی فرش های ماشینی می توانید از از خدمات ارزان ما استفاده نمایید. بهترین خدمات قالیشویی با دستگاه های پیشرفته و با قیمت های ارزان را از متخصص های ما بخواهید.

فرش بعنوان یکی از اصلی ترین و ضروری ترین وسایل خانه ما ایرانیان به شمار می آید. که برخی از افراد هزینه بسیار زیادی را نیز برای خرید آن صرف می کنند.از همین رو حفظ زیبایی و سلامتی آن ها بعد شستشو از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و بهتر است که حتما برای انجام این کار از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده استفاده نمود. به دلیل گران شدن فرش ها باید آن را به قالیشویی هایی بسپارید که از تخصص های ویژه ای برخوردار هستند. ما برای اینکه به فرش های شما آسیب وارد نشود از دستگاه های تخصصی و بهترین مواد استفاده می کنیم.

خدمات ریشه زنی در قالیشویی

ریشه فرش در فرش‌های گوناگون ماهیتی خاص دارد. این تفاوت در فرش‌های ماشینی و فرش‌های دستباف کاملا به چشم می‌آید. در فرش‌های ماشینی ریشه فرش عنصری است که به صورت جداگانه به فرش دوخته می‌شود. این کار را با یک دستگاه مانند چرخ خیاطی می باشد که به آن دستگاه ریشه بافی می گویند. ریشه زنی برای فرش های دستبافت و ماشینی خیلی فرق دارد. ریشه زنی در اصل برای فرش های دستبافت می باشد این ریشه در زمان دار قالی از تارو پود فرش می باشد که عمری طولانی نیز دارد. ریشه فرش دستبافت حداقل 20 تا 30 سال کار می کند و اگر در هنگام شستشو از مواد شیمیایی استفاده نشود بیشتر عمر می کند. اما اگر به هر دلیلی ریشه ها پوسیده شوند و از فرش جدا شود متخصص های رفوکار دوباره برای آن نیز ریشه جدید از داخل فرش می بافند. این نوع ریشه ها نیز باز 15 سال ضمانت دارد.

شیرازه زنی در قالیشویی

شیرازه زنی در قالیشویی نیز یکی دیگر از خدمات قاللیشویی ها می باشد. شیرازه نیز مانند ریشه برای فرش های دستی و ماشینی نیز متفاوت می باشد برای کلیه فرش های ماشینی را با دستگاه به صورت بافت یا چرخ آن را نیز می بافند. خیلی از خانه دار ها به این نوع شیرازه ها زیگزال می گویند. اما شیرازه زنی فرش های دستی مانند ماشینی نمی باشد و باید آن را به صورت طرح و نقش قالی نیز شیرازه زد و این نوع خدمات یک ظریف کاری به حساب می آید این خدمات را باید به متخصص ها بسپارید. شیرازه زنی انواع فرش ها در قالیشویی به صورت تخصصی انجام می شود.

رنگبرداری و قلم زنی فرش در قالیشویی

رنگ برداری و قلم زنی فرش را می توان یکی از رایج ترین و تخصصی ترین خدمات در قالیشویی دانست. در بیشتر وقت ها رنگ برداری برای قالیهای آب گرفته و قالی هایی که تداخل رنگ دارند استفاده می شود. به طور معمول هنگامی که فرش های دستباف شسته می شوند به دلیل رنگ پس دادن رنگ های تیره مورد استفاده در طرح و نقش این فرش ها و نفوذ رنگ های تیره به بخش های روشن، فرش ظاهر نامناسبی به خود می گیرد و رنگ های آن با هم قاطی می شوند. اما این کار برای جایی که خود مشتری بخواهد آن را در منزل شستشو دهد می باشد. اگر فرش دستی را به قالیشویی های مجاز بسپارید هیچگاه دچار تداخل نمی شود.

فرش و قالی به دلایل زیادی دچار تداخل رنگ و پراکنده شدن رنگ به داخل همدیگر می باشد. مثلا هنگامی که آب بر روی فرش ریخته می شود، یا در زمان هایی که شستشو به صورت استاندارد نمی باشد. یا وقت هایی که لوله های منزل به دلیل پوسیده بودن فرش را نم نامک می کنند این تداخل به وجود می آید. یا به هر دلیل دیگری که که رنگ ها قاطی شود و دچار تداخل رنگ شوند ما این خدمات را با تجربه و تخصص همانند روز اول برطرف می کنیم. فرش هایی که در داخل شور و سالن شور قابل رنگ برداری باشند انجام می گردد. اما قالی هایی که رنگ های کهنه و پخته دارند را باید به متخصص های قلم کاری یا قلم زنی بسپارید تا برطرف کنند

خدمات قالیشویی در غرب تهران 

قالیشویی غرب تهران و قالیشویی های مجاز در غرب تهران باید طبق قانون و تعرفه اتحادیه خدمات ارائه کنند. قالیشویی ها باید اصل مشتری مداری و احترام به مشتری را بلد باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به آنها ارائه کنند. در این مرکز با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز جهان، عملیات شستشوی تخصصی انواع فرش دستباف، ماشینی، تابلو فرش، مبل و موکت به صورت ویژه انجام می‌شود. شوینده‌های مرغوب و خارجی در عین پاکیزگی مبل و فرش  شما، به سلامت و طول عمر آن‌ها نیز کمک می‌کنند. اگر در غرب تهران هستید و به دنبال یک مرکز قالیشویی خوب و معتبر می گردید به مجاز بودن آ« نیز توجه کنید. با این انتخاب، خیال شما برای انجام کلیه فعالیت‌های قالیشویی راحت شده و با خاطری آسوده شستشوی فرش و مبل و موکت خود را می توانید به آنها بسپارید. 

شروع کاراین قالیشویی ما با خدمات شستشوی فرش های دستبافت و صادراتی شروع به کار کرده است. ما در اوایل سال هایی که کار قالیشویی را شروع کردیم فقط شستشوی فرش های صادراتی را انجام می دادیم و به دلیل کم شدن صادرات فرش ایران این خدمات دیگر در قالیشویی ها کم رنگ شده است. به این دلیل اکثر قالیشویی هایی که در تهران فعالیت دارند کار شستشوی فرش های خانه داری را انجام می دهند و ما هم نیز یکی از آن قالیشویی ها هستیم. و در این سال ها که خدمات شستشوی قالی ماشینی و یا بهتر بگویم شستشوی آب شور قالی های مشتریان را به عهده داریم جزو بهترین ها و بر ترین های اتحادیه تهران هستیم. می توانیدذ با خیال راحت فرش های خود را به متخصص های ما بسپارید.

شما در هر منطقه از تهران که باشید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن خود را به شما می‌رسانند تا نیاز شما را برطرف کنند.قالیشویی غرب تنها به شستن فرش و قالی اکتفا نمی‌کند؛ بلکه رفوگران مجرب ما با بهره‌گیری از دانش روز و تجربه دیروز کلیه خدمات تعمیر فرش را نیز بر عهده‌ دارند.  طیف گسترده خدمات ما، حکایت از قدمت و تخصص این مجموعه دارد که توانسته است رضایت مشتریان وفادار آن را کسب کند. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در محل حضور خواهند داشت و فرش را با دقت کامل به محل شستشو منتقل می‌کنند.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=185571

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.