قضاوت داوران صدای مربیان را درآورد/ نشست با رئیس جهانی تکواندو
قضاوت داوران صدای مربیان را درآورد/ نشست با رئیس جهانی تکواندو

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از مشکلاتی که در چند روز گذشته در جریان بیست و پنجمین رقابت های تکواندو قهرمانی جهان بخصوص در بخش داوری برای تکواندوکاران کشورهای مختلف ایجاد شد، عصر روز جمعه بیش از ۵۰ مربی از کشورهای مختلف گردهم آمدند تا مشکلات فوق را بررسی کنند. در پایان این جلسه مقرر […]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از مشکلاتی که در چند روز گذشته در جریان بیست و پنجمین رقابت های تکواندو قهرمانی جهان بخصوص در بخش داوری برای تکواندوکاران کشورهای مختلف ایجاد شد، عصر روز جمعه بیش از ۵۰ مربی از کشورهای مختلف گردهم آمدند تا مشکلات فوق را بررسی کنند.
در پایان این جلسه مقرر شد ۵ مربی به نمایندگی از مربیان هر قاره به همراه مربی ایالات متحده آمریکا در جلسه مستقیم با رئیس فدراسیون جهانی مواردی که در همین جلسه جمع بندی شده بود را با دکتر «چو» مطرح کرده و خواهان اقدام جدی وی شوند.
بر همین اساس مواردی چون تثبیت قوانین تا پایان المپیک ۲۰۲۴،انتخاب یک هوگوی الکترونیکی از بین شرکت های سازنده مورد تائید WT ،حمایت از مربیان، قرعه کشی مسابقات بعد از وزنکشی از مهم ترین مواردی است که با دکتر «چو» مطرح شد.
شایان ذکر است اغلب کشورهای شرکت کننده به نحوه قضاوت داوران معترض هستند و این موضوع را به اطلاع رئیس فدراسیون جهانی خواهند رساندند.