قضاوت داور ایرانی در رقابت‌های کشتی گزینشی اروپا
قضاوت داور ایرانی در رقابت‌های کشتی گزینشی اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر، اتحادیه جهانی کشتی رسماً از محمد مصلایی پور داور المپیکی کشورمان و رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی دعوت به عمل آورد تا در رقابت‌های گزینشی قاره اروپا که از روز ۲۸ اسفند تا روز یکم فروردین ۱۴۰۰ در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود، قضاوت کند. مصلایی پور در مورد حضورش در […]

به گزارش خبرگزاری مهر، اتحادیه جهانی کشتی رسماً از محمد مصلایی پور داور المپیکی کشورمان و رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی دعوت به عمل آورد تا در رقابت‌های گزینشی قاره اروپا که از روز ۲۸ اسفند تا روز یکم فروردین ۱۴۰۰ در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود، قضاوت کند.

مصلایی پور در مورد حضورش در این مسابقات گفت: روز چهارشنبه راهی کشور مجارستان محل برگزاری این رقابت‌ها می‌شوم و آنطور که اطلاع دارم ۴ داور از قاره آسیا و چند داور نیز از قاره آمریکا برای حضور در این مسابقات دعوت شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: حضور در رقابت‌های گزینشی یکی از مراحل بررسی شرایط داوران برای گزینش به جهت قضاوت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو است. بدین ترتیب من با حضور در این مسابقات، از شرکت در رقابت‌های گزینشی در قاره آسیا معاف خواهم بود.