قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟
قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟

قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟ شاید این سوال برای شما نیز بوجود آمده باشد و به دنبال پاسخ مناسبی برای آن هستید. به دلیل تنوع بسیار زیادی که در قفسه های پیچ و مهره ای فلزی وجود دارد، انتخاب آنها را ممکن است کمی سخت کند و سوالاتی از قبیل کدام برند را انتخاب […]

قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟ شاید این سوال برای شما نیز بوجود آمده باشد و به دنبال پاسخ مناسبی برای آن هستید. به دلیل تنوع بسیار زیادی که در قفسه های پیچ و مهره ای فلزی وجود دارد، انتخاب آنها را ممکن است کمی سخت کند و سوالاتی از قبیل کدام برند را انتخاب کنیم؟ چه ویژگی هایی در زمان خرید باید بررسی شوند در ذهنتان بوجود آید. اگر به دنبال این هستید که قفسه فلزی از کجا بخرم، در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ داده و برند معتبر در این حوزه را معرفی کنیم.

قفسه فلزی از کجا بخرم؟

کافیست جستجوی ساده ای در اینرتنت داشته باشید تا با لیست بسیار زیاد تولیدکنندگان و فروشندگان قفسه فلزی روبرو شوید. اما اگر به دنبال دریافت بهترین نتیجه ها هستید، همیشه باید در انتخاب هایتان دقت بالایی داشته باشید. بر همین اساس می توان گفت، برای اینکه بدانید قفسه فلزی از کجا بخرم، لازم است چند ویژگی مهم را در برندهای تولیدکننده این تجهیزات جستجو کنید که عبارتند از:

تنوع بالا قفسه فلزی مشبک

قفسه بندی مشبک یکی از کاربردی ترین انواع قفسه فلزی می باشد که از نظر ساختار بسیار ساده بوده و تنوع بالایی از نظر اندازه و ابعاد قطعات آن وجود دارد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در انتخاب این قفسه ها باید مد نظر قرار داد، تناسب قفسه با نوع و اندازه و ابعاد کالا می باشد.

برندهایی را برای خرید قفسه فلزی انتخاب کنید که تنوع بالایی در محصولات داشته و حق انتخاب زیادی را برایتان ارائه می دهند. به عنوان مثال، به ین نکته توجه داشته باشید که عمق این قفسه ها از 20 الی 60 سانتی متر متفاوت است و بدون شک اگر تولیدکننده این تمام این مدل قفسه ها را ارائه دهد، بهتر و راحت تر می توانید برای خرید آنها تصمیم بگیرید.

استحکام قفسه فلزی مشبک

قاطعانه ترین پاسخی که می توان برای پاسخ به سوال، قفسه فلزی از کجا بخرم ارائه داد، عبارت است: برندهایی می باشد که محصولات آنها استحکام دارند. قفسه انبار برای نگهداری و چیدمان تعداد زیادی از کالاهای سبک و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل بدنه آنها باید استحکام و مقاومت کافی را داشته باشد تا بتواند وزن سنگین اقلام موجود در ردیف های مختلف را تحمل کند.

images 1663479724 1024x671 - قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟

قفسه های پیچ و مهره ای یا مشبک دارای بدنه تمام فلزی هستند و اتصالات آنها نیز از فلزات بسیار مقاوم در برابر ضربه، فشار و شرایط محیطی تولید میشوند. برخی از تولیدکنندگان به این استانداردها توجه نداشته و قفسه های ارائه شده توسط آنها به مرور دچار ترک و شکستگی خواهد شد. لذا حتما باید به جنس بدنه و کیفیت فلزات به کار رفته در قفسه ها در زمان خرید قفسه فلزی مشبک توجه داشته باشید.

نصب قفسه بندی فلزی

در کنار این سوال که قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟ باید از خود بپرسید که قفسه فلزی را برای کجا میخرم؟ چون بر اساس استانداردهای قفسه بندی انبار، نحوه چیدمان، تعداد قفسه ها و نوع آنها باید با شرایط محیط تناسب داشته باشند. به دلیل تعداد بسیار زیاد استانداردهای قفسه بندی؛ مخصوصا در محیط های صنعتی، بهتر است خرید قفسه را از تولیدکنندگانی انجام دهید که اجرا و نصب نیز ارائه می دهند.   

این کاملا درست است که قفسه های پیچ و مهره ای و مشبک نصب آسانی دارند، اما نحوه چیدمان، ارتفاع ردیف ها، تعداد طبقات، عرض راهروها، فاصله با دیوارهای جانبی، نحوه قرارگیری قفسه در کنار لامپ و سیستم های روشنایی و کابل برق و غیره همگی در اجرا باید مد نظر قرار گیرند.

خرید قفسه فلزی مشبک با گارانتی

برندهای معتبر و شناخته شده به دلیل مطمئن بودن از کیفیت محصولات خود، خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می دهند. به همین دلیل برای اینکه بدانید قفسه فلزی از کجا بخرم، مراکزی را انتخاب کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. مدت زمان گارانتی و خدماتی که در این بازه توسط تولیدکننده ارائه میشود همگی باید بررسی شوند.

خرید قفسه بندی فلزی با قیمت تولیدی

خرید قفسه فلزی برای محیط های صنعتی بسیار هزینه بر است. چون قیمت فلز در حالت کلی همیشه گران بوده و علاوه براین، واسطه های موجود میان تولیدکننده اصلی و فروشنده نهایی همگی منجر به افزایش قیمت میشوند. یکی از بهترین پیشنهادها برای این سوال که قفسه فلزی مشبک از کجا بخریم، خرید از تولیدکننده اصلی می باشد.

تولیدکننده های اصلی همیشه به دلیل حذف واسطه ها نرخ های ارزان تری را برای محصولات خود ارائه می دهند. انتخاب این تولیدکننده ها برای خرید قفسه انبار به صورت عمده برای کارخانجات و محیط های صنعتی و بزرگ گزینه ای بسیار ایده آل بوده و به شدت در کاهش قیمت قفسه ها تاثیرگذار است.

images 1663479777 - قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم؟

چرا قفسه فلزی مشبک از انبار تجهیز بخریم؟

بر اساس آنچه در طول متن اشاره شد، یکی از بهترین برندهایی که می توان برای خرید قفسه فلزی انتخاب کنید، انبار تجهیز آسیا می باشد. چند دلیل عمده برای این انتخاب وجود دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • تمام مراحل طراحی، تولید و اجرا و نصب قفسه بندی فلزی انبار در انبار تجهیز بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام میشود.
  • با توجه به اینکه این مجموعه تولیدکننده اصلی می باشد، به همین دلیل قیمت محصولات ارائه شده توسط آن ارزان و به صرفه می باشد.
  • تمام قفسه های ارائه شده در انبار تجهیز دارای گارانتی یک ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.
  • متناسب با خواسته مشتری رنگ قفسه ها قابل تغییر می باشد
  • بدنه و اتصالات قفسه های مشبک انبار تجهیز از فلزات بسیار مقاوم تولید میشود. به طوریکه در برابر وزن زیاد، فشار و ضربه و حتی تماس با نم و رطوبت و مواد خورنده دچار آسیب نخواهد شد.
  • علاوه بر فروش قفسه های فلزی مشبک، این مجموعه فرآیند اجرا و نصب را بر اساس استانداردهای ایمنی و غیره انجام می دهد.

سخن آخر

به عنوان نتیجه گیری و جمع بندی می توان گفت، گارانتی و خدمات پس از فروش، نصب استاندارد، بدنه مقاوم فلزی، قیمت مناسب همگی از فاکتورهای مهمی هستند که برای رسیدن به پاسخ قفسه فلزی مشبک از کجا بخرم باید در نظر گرفت. علیرغم تنوع بسیار زیاد در برندهای معتبر در این حوزه، ما به شما انبار تجهیز آسیا را پیشنهاد می دهیم. برای آشنایی با محصولات این مجموعه، خدمات، قیمت و سایر ویژگی های قفسه های انبار تجهیز، کافیست نام این برند را در اینترنت جستجو یا از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

آدرس سایت: https://anbartajhiz.com/

شماره تماس: 026-36109773